Rüyada Banknot Görmek

Rüyada banknot görmek geleceğe dair refahı müjdeler. Ticarete ilgi duyan bir kimse rüyasında banknot görmüşse eğer iş dünyasında liderliğe yükseleceğine, kendi işinin sahibi olacağına delalettir. Şansı yaver gider ve başarılı olmasının önünde neredeyse hiçbir engel kalıcı olmayacaktır.

Rüyada Para Bulmak

Rüyada para görmek gücü ve tutkuyu temsil eder. Rüyasında para bulduğunu gören kimsenin hayatında sevgilisi ya da eşi yoksa yeni bir ilişkiye başlamaya hazır olduğu tabir edilir.

Rüyada Borç İstemek

Rüyasında borç isteyen kimsenin gerçek hayatta zor durumda kalabileceği rivayet edilir. Gururlu biri olsa bile birinden yardım istemek durumunda kalacaktır. Ancak rüyaları bir bütün olarak ele almak gerektiğinden tabirleri rüyanın diğer unsurlarını düşünerek yorumlamak size daha doğru fikirler verecektir.

Rüyada Para Saklamak

Bu rüya geleceğin habercisi olarak değil de içinde bulunulan durumun etkisi olarak yorumlanır. Rüya sahibi kimsenin hayalini kurduğu, kendi kararlarına sadık kalabilmek için kimseye anlatmadığı bir projesi olduğuna delalettir. Ancak bu büyük projeyi saklamak git gide zorlaşacağından hayatında bazı sıkıntılar yaşaması muhtemeldir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyasında bozuk para gören kimsenin can sıkıntısı yaşayacağı rivayet edilir. Tanıdığı biri ile arasında dargınlık olacağından ötürü üzüntü duyacağına delalettir. Rüyanızda, gördüğünüz bozuk paralar sizden ayrıldıysa rüya tabiri caizse tersine yorumlanır. Yani var olan sıkıntılarınızdan kurtulacağınız size müjdelenmiş demektir. Bir başka tabire göre ise dedikodunuzun yapıldığına işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın