Rüyada Dolmuş Görmek

İş hayatını tabir eden rüyalardandır. Rüyada dolmuş görmek rüya sahibine maddi getirisi oldukça yüksek iş teklifleri geleceğini müjdeler. Bu rüya aynı hedefe kitlenmiş bir topluluğun içerisine girerek bu durumdan kar elde edeceğine delalettir.

Rüyada Araba Anahtarı Görmek

Rüyasında araba anahtarı görmek, ebeveynlerin hayır duaları vesilesiyle başa gelen sıkıntıların ve problemlerin kolay bir şekilde aşılacağını müjdeler. Refah ve mutluluğa delalettir.

Rüyada Araba Parçalanması

Rüyada arabanın parçalandığını görmek, rüya sahibine hayatındaki bazı kimselerin, iyi niyetli olmayan tekliflerine onay vererek borçlanacağını, bu durumun yarattığı sıkıntının kolayca geçmeyeceğini rivayet eder.

Rüyada Otomobil Sürmek

Böyle bir rüya, sahibine yaşamında memnun olmadığı bazı şeyler olduğunu ve artık yeni bir düzenlemenin vaktinin geldiğini ifade eder. Rüyada aracı kullanan bir başkası ise kendi yaşamınızla alakalı bazı konularda başkasının etkin olduğu durumlar var demektir. Yani kararlarınızı alırken başkasının süzgecinden geçirerek adım atıyorsunuz.

Rüyada Otobüs Görmek

Kafa karışıklığını işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin çaresizlik hissettiği karmaşıklıklarla uğraşacağı rivayet edilir. Bu dönemin çok karışık olmasından ötürü doğru ve yanlışı birbirinden ayırt edemeyecek kadar kendini yitirecektir. Bu rüyanın görülmesinin ardından biraz sakin kalmaya çalışmak gerekebilir.

Rüyada Yeni Araba Almak

Rüyanızda yeni bir araba aldığınızı gördüyseniz eğer hayatınızda çok uzun zamandır olmasını dilediğiniz bir planın hayat bulacağı rivayet edilmiş demektir. Hanenize mutluluk veren haberlerin geleceği ve huzurlu güzel bir dönem geçireceğiniz işaret edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın