Rüyada Ehlibeyt Görmek

Rüyada ehlibeyt görmek genel anlamda önce sorunlara, sonra da sorunların teker teker yok olacağına delalettir. Bu rüya görüldüğü zaman rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı biraz daha dikkatli olması iyi olur çünkü hiç ummadığı aldatmacalar ile karşılaşabilir. Yapmak isteklerine imkan veren durumlar sıkıntılar çıkartmaya başlayacaktır. Ancak kısa bir süre sonrasında her şey eski halinden çok daha iyi bir hala bürünecektir.

Rüyada Hazreti Hasan’ı Görmek

Rüyada Hazreti Hasan’ı görmek, rüya sahibine huzuru müjdeler. Kederlendiren, derin sıkıntılar yaratan durumların ortadan kalkmasına, ailenin hayatını neşelendiren ve mutlu eden haberlere ve kazançların gün be gün artmasına delalettir.

Rüyada Ashab-I Kiram Görmek

Etrafındaki insanların saygı ve sevgisini kazanmaya, maddi gelirini yükseltebileceği iyi imkanlar yakalamaya, insanlara bulunduğu yardımlar ile onların hayatlarını iyileştireceğine delalettir.

Rüyada Hazreti Hüseyin’i Görmek

Rüyada Hazreti Hüseyin’i görmek, Hazreti Hasan’ı görmek gibi huzuru ve refahı müjdeler. Maddi açıdan gelişmeyi ve bu gelişmenin yanı sıra iş ortamlarında sarsılmaz bir itibar kazanmayı işaret eder. Tüm aileyi ilgilendiren çok büyük mutluluk veren bir durumun da habercisidir.

Rüyada Ehlibeytten Birini Görmek

Bu rüya, rüya sahibinin özellikle iş ve aile hayatı ile ilgili tabirler verir. Güzel günleri, dertlerden kurtulmayı, sevinçli haberleri müjdeler. Mesleki kararlarında sağlamlık göstereceği ve doğru seçimler yapacağı kişiye alamet olur. İş hayatındaki bu gelişim ona bol ve bereketli kazançlar sağlar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın