Rüyada Baloncuk Görmek

Rüyada baloncuk görmek iki şekilde tabir edilir. Rüyada su baloncukları, sabun baloncukları görülürse bu rüya sahibinin sıkıntılarının, sorunlarının artacağı, bazı fırsatları kaçırabileceğine, bir iş için çabalarken bazı engellerle karşılacabileceğine  ve bunlar yüzünden üzüleceğine delalet eder.

Rüyasında vücudunda baloncuk veya kabarcık görmek ise para, mal ve alacaklara işaret eder. Vücudunda kabarcıklar çıktığını gören kişinin, borçlularından borçlarını isteyeceğine, alacaklarını tahsil edeceğine, böylece parasının ve malının artacağına rivayet edilir. Bu baloncuk veya kabarcıklar başka birinde çıktıysa, çıkan kişinin maddi durumunun düzeleceği, parasının çoğalacağı söylenir.

Rüyada Baloncuk Yapmak

Rüya sahibinin istememesine rağmen değer verdiği bazı insanların zarar görmesine sebep olacak işler yapabileceğine, üzerinde emek harcadığı bir planı hayata geçirmek isterken destek bulamayacağına, bazı fikirlerinin çalınarak kullanılabileceğine işaret eder.

Rüyada Balon Görmek

Bu rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkan engeller ve sıkıntılardan kurtulmak amacıyla çabalayacağı, bazı çözüm yolları arayacağı ancak kolay ve süratli bir çözüme ulaşmayı planlarken,  işlerin aksayacağı ve bundan dolayı da telaşlanacağı, ailevi bazı sorunlar yaşayabileceği, bu yüzden de huzursuz bir dönem geçirebileceği, maddi anlamda da sıkıntılı bir sürece girebileceğine delalet eder.

Rüyada Balon Uçurmak

Yaşanılan bazı sorunlardan sonra, çevresindeki insanlara fazla güvenmemesi gerektiği, özellikle iş hayatındaki ortaklıklarını gözden geçirmesi ve yeni ortaklıklardan kaçınmasının faydalı olacağı, aksi takdirde ortakları tarafından kandırılabileceği ve bu sebeple sorunlarla karşı karşıya kalabileceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Balon Patlatmak

Rüyasında balon patlattığını gören kişi, giriştiği işlerde başarısız olma ihtimali olduğuna, çok çaba ve emek sarfederek sahip olduğu bir işte vefasızlık göreceğine, yapmış olduğu bazı hamlelerin yanlış olduğunu farkedeceğine rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın