Rüyada Başkasının Ağladığını Görmek

Rüyada başkasının ağladığını görmek,  ağlayan kişinin mutlu olduğu, ondan ve çevredeki insanlardan hayırlı haberler alınacağı, akraba ve arkadaşlarımız arasında da saygın bir kişi olunacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Arkadaşının Ağladığını  Görmek

Rüya gören kişinin rüyada ağlayan arkadaşına dert ortağı olacağını, ona sırdaşlık edeceğini gösterir. Bu vesileyle arkadaşını büyük sıkıntılardan, dertlerden kurtulmasına yardımcı olacak, ona kötü günlerinde destek olacak , huzur ve mutluluk duymasını sağlayacaktır.

Rüyada Annenin Ağladığını Görmek

Kişinin rüyasında annesini ağlar halde görmesi, annesinin herhangi bir yerden beklemekte olduğu güzel haberin hâlâ ulaşmadığına, bu yüzden de annenin mutsuz ve huzursuz olduğu anlamına gelir.

Rüyada Babanın Ağladığını Görmek

Baba vasıtasıyla ailenin tamamını sevindirecek güzel bir haberin alınacağına ve bu sayede ailede olumlu gelişmeler olacağına, aile fertlerinin birbirine sevgi ve saygısının artacağına rivayet edilir.

Rüyada Kardeşin Ağladığını Görmek

Kardeşin ağladığı görülen rüya, kardeşin sıkıntıları ve dertleri olduğunu, bu konuda onun yalnız bırakılmaması, elden geldiğince destek olunması, bir kardeş olarak dert arkadaşı olunması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Eşin Ağladığını Görmek

Rüyasında eşinin ağladığını gören kişi, eşine gösterdiği ilgi ve sevgi ile onu mutlu edecek, eşiyle arasındaki ilişkide sorunlar varsa düzelecek, aralarındaki bağlılık kuvvetlenecek demektir. Bir çocuk sahibi olma ihtimalleri olduğu şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Ağladığını Görmek

Kişinin rüyasında kendisinin ağladığını görmesi, rüyanın tersine gerçek hayatta hayırlı ve güzel gelişmeler olacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi bazı sorunlarla mücadele etmek zorunda kalsa da bunları aşacak ve mutluluğu, huzuru, rahatı tadacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!