Rüyada Balon Görmek

Rüyada balon görmek, sürpriz bir olaya yorumla­nır. Balona binmek şeref ve zafer işaretidir.

  • Rüyada balon görmek, rüyayı gören kimsenin hayalci ve boş şeylere ümit bağladığına işaret eden bir uyarıdır.
  • Rüyada balonu şişirmeye çalışıp da şişmediğini görmek, beklediği şeylerin olmayacağına ve istediği şeyleri elde edemeyeceğine işaret ile yorumlanır.
  • Bazı rüya yorumcularına göre ise, rüyada balon görmek, iyiye yorulur. Örneğin, rüyada balon uçurduğunu görmek, satın alman şeyden hayır ve menfaat göreceğine işarettir.
  • Rüyasında uçurmak istediği balonun yavaş yavaş yükseldiği­ni görmek, rüya sahibinin, bulunduğu durumdan yavaş yavaş yükseleceğine ve geçiminin, kazancının artacağına işarettir şeklinde yorumlanır.
  • Rüyasında balona bindiğini ve bindiği balonun yavaş ya­vaş yere indiğini görmek, rüya sahibi kişinin, bulunduğu mevki ve makamdan indirileceğine, bulunduğu durum­dan daha aşağı bir duruma düşeceğine işarettir.
  • Rüyasında balonun parçalandığını görmek, bir musibete ve bir felakete düşeceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada balon görmek, boş ümide ve boş hayale işâret eder.

Rüyada bir balonu şişirdiğini fakat şişmedi­ğini görmek, beklediği şeylerin gerçekleşme­mesine, ümit ve arzularına kavuşamayacağına işâret eder.

Rüyada bir balon uçurduğunu görmek ve ona tutunmak, yaptığı işten kazanç ve hayır elde edeceğine yahut satın aldığı bir şeyden hayır göreceğine işâret eder.

Rüyada balona bindiğini ve onunla yüksel­diğini görmek, şeref ve itibarının artacağına işâret eder.

Rüyada balonun elinde patladığını görmek, iftira ile karşı karşıya kalacağına işâret eder.

Rüyada balon görmek boş ümide işaret eder. Rüyada bir balonu şişirdiği halde şişmediğini görmek, beklediği şeylerin elde edilemeyeceğine işaret eder. Bazı tabircilere göre rüyada balon görmek iyidir.

Bir yanıt yazın