Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada ayak parmağı görmek; kişinin fiziksel eylemleri ve zihinsel maharetleri ile açıklanır. Ayak parmakları temel ve kararlılık göstergesi olan ayağın bir parçasıdır. Rüyada ayak korkulan, kirli, pis, nefret edilen bir imge olarak görülse de tek başlarına zararsızdır. Sadece fiziksel olarak değil ruhsal olarak da vücudun en kötü parçası olarak kabul edilen ayak parmakları, kültürel ve sosyal bilinç kökenli olarak kötüye işaret sayılıyor olabilir.

Rüyada ayak parmağı görmek rüya terminolojisine göre; bastırılmış eylemleri ve sözsüz iletişimi sembolize eder. Yine de ayak parmakları karmaşık bir rüya sembolüdür ve görülen rüyaları yorumlamak kolay değildir. Bazı yorumlara göre onlar işkence ve tecavüzü temsil eder, bazı rüya yorumcularına göre de sevgi ve şefkat ifadesidir. Bu nedenle rüyanızı (rüyanın detaylarına teker teker bakarak) durumunuza göre ancak kendiniz en yakın şekilde yorumlayabilirsiniz.

Rüyada Fazla Ayak Parmağı Görmek

Her fazla ayak parmağı; dengenizi korumanıza yardımcı olmak için ekstra duygusal gücünüzü temsil eder. Fazla ayak parmağı sizi rahatsız eden bir ilişkideki küçük ayrıntıları temsil edebilir. Parmaklar genellikle beceri simgesidir bu rüya da hayatınızdaki dengeyi sağlamak ve ilişkilerinizdeki zorluklarla başa çıkmak için özel bir yeteneğinizi kullanmanızı önerebilir.

Rüyada Ayak Parmağını Görmek

İslami rüya yorumcularına göre; rüyada kendi ayak parmaklarını görmek yolculuk, büyük bir deneyim, karlı bir iş için harekete geçmek olarak tabir edilir. Eğer ayak ve ayak parmakları çok kirli görünüyor ise belirli bir süreç içerisinde davranışların gözden geçirilmesi için bir uyarı olduğuna işaret sayılır. Modern rüya yorumcuları güçlü ayak parmaklarını her zaman kendi ayakları üzerinden durabilen karaktere gösterge, hareket halindeki ayakları yolculuk sayar.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

İbrahim volkan cengiz

Rüyamda ayağımın alt kısmında 2 tane daha parmak çıkmış ayağımın üstünden bakınca parmaklar görünmüyor sadece ayağımın altından bakınca görünüyor

Yaşar

Rüyamda sağ ayağım 10 parmak sol 6 parmak ve ördek ayağı gibi birleşik ne anlama geliyor

Sibel Kütük

Rüyamda bayram günü gibiydi. Aramızın soğuk olduğu halam vardı. Bize bakıyordu. Sarılıyoruz. Sonra ağlıyor. Diğer odaya geçiyorum. Erkek kuzenim benen yaşça küçük ve zorla ayak parmaklarımı çıtlatıyor. Yapma desem de gülerek devam ediyor. Sonra boynumu çıtlatmak istiyor. Hayır yapma derken uyanıyorum.

Murat

Rüyamda önce tanımadığım bir insanı silahla yaraladım ve ardından onu bir eve taşıdık. Yaraladığım insanın kardeşi geldi ve ben ayaklarıma baktığımda kendi ayak parmaklarımın yerlerinin karışık olduğunu gördüm. İçime cin girdiğini biliyordum. Çok korktum. Ardından yaraladığım adamın bulunduğu odada bir kız ile uzanıyordum. Bu rüyanın anlamı nedir?

İhsan Meta

Ayak baş parmağımın tırnağı düşmüş. Küçük bir parçası kalmıştı ve siyahlaşmıştı. Cımbız gibi bir aletle o siyah parçayı alıp parmağımı temizledim. Bu ne anlama geliyor?