Skip to Content

Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada ayak parmağı görmek; kişinin fiziksel eylemleri ve zihinsel maharetleri ile açıklanır. Ayak parmakları temel ve kararlılık göstergesi olan ayağın bir parçasıdır. Rüyada ayak korkulan, kirli, pis, nefret edilen bir imge olarak görülse de tek başlarına zararsızdır. Sadece fiziksel olarak değil ruhsal olarak da vücudun en kötü parçası olarak kabul edilen ayak parmakları, kültürel ve sosyal bilinç kökenli olarak kötüye işaret sayılıyor olabilir.

Rüyada ayak parmağı görmek rüya terminolojisine göre; bastırılmış eylemleri ve sözsüz iletişimi sembolize eder. Yine de ayak parmakları karmaşık bir rüya sembolüdür ve görülen rüyaları yorumlamak kolay değildir. Bazı yorumlara göre onlar işkence ve tecavüzü temsil eder, bazı rüya yorumcularına göre de sevgi ve şefkat ifadesidir. Bu nedenle rüyanızı (rüyanın detaylarına teker teker bakarak) durumunuza göre ancak kendiniz en yakın şekilde yorumlayabilirsiniz.

Rüyada Fazla Ayak Parmağı Görmek

Her fazla ayak parmağı; dengenizi korumanıza yardımcı olmak için ekstra duygusal gücünüzü temsil eder. Fazla ayak parmağı sizi rahatsız eden bir ilişkideki küçük ayrıntıları temsil edebilir. Parmaklar genellikle beceri simgesidir bu rüya da hayatınızdaki dengeyi sağlamak ve ilişkilerinizdeki zorluklarla başa çıkmak için özel bir yeteneğinizi kullanmanızı önerebilir.

Rüyada Ayak Parmağını Görmek

İslami rüya yorumcularına göre; rüyada kendi ayak parmaklarını görmek yolculuk, büyük bir deneyim, karlı bir iş için harekete geçmek olarak tabir edilir. Eğer ayak ve ayak parmakları çok kirli görünüyor ise belirli bir süreç içerisinde davranışların gözden geçirilmesi için bir uyarı olduğuna işaret sayılır. Modern rüya yorumcuları güçlü ayak parmaklarını her zaman kendi ayakları üzerinden durabilen karaktere gösterge, hareket halindeki ayakları yolculuk sayar.

fatih

Thursday 7th of January 2021

ayak parmağı mın içinden 3 tane daha çıktığını görmek. yani bir parmak içinden 3 parmak yan yana çıkmış.

Begenç

Friday 9th of October 2020

Merhaba. Rüyamda sag ayağımın baş parmagını boş gördüm. Boru gibiydi. Tırnağımda var ama parmağım boru gibi duruyodu. Çok üzülerek uyandım. Hala etkisi geçmiyor

Emine

Sunday 10th of May 2020

Rüyamda ayak baş parmagında agaç çıkıyordu bide çok yüksekteydim neredeyse gökyüzüne yakındım anlamı nedir

Mert

Saturday 28th of March 2020

Ayak baş parmagım okadar tatlı kaşınıyorki bizim komşunun kızı ayagımı tutup tırnagın kenarını kaşdıroyor eliyle bi sülük tutuyo sonra ben ayagımı cekiyorum ve sülüğü ayak baş parmagımdan cıkartıp atıyorum

GÜL

Tuesday 10th of March 2020

Selamun aleykum Ruyamda ayak parmaklarımın boy dengeleri bozulmuştu ikinci ve dördğncu parmağım diğerlerinden uzundu