Rüyada Atlı Görmek

Rüyada atlı görmek; garip ya da bilinmeyen bir atlı ise yeni bir fırsat veya olay mesajı verir. Korkunç savaşlar yolu ile dolu uzun bir geçmişi hatırlatan atlar rüyada güç ve barışı temsil eder. Bazen geçmişte yaşanan zorlukların, mücadelelerin nihayete varılarak yeni ve huzur dolu bir yaşamı, bazen de bir düşman ya da rakip insan ile husumetin devam edeceğini gösterir.

Rüyada atlı görmek; kişinin faaliyetlerinde motivasyon sağlamak veya istemeyerek bir yöne doğru sürüklemek için yeterince güçlü olan kendi doğal dürtüleri ve duygularının kontrolü veya kontrol edememe korkusu, sevgi ve cinsellik istekleri barındırır. Dinamik güç ve hareket sembolize eden rüyada atlı görmek; bir kadın için bir erkeğe, alacağı güç ve kuvvet ilişkisine dikkat çeker.

Rüyada Siyah Atlı Görmek

Kabul edilmemiş baskılar, tutkular veya ölüm tehdidi olarak yorumlanır. Rüyada siyah bir ata binen kişi görmek; bilincine bilinçsizce yerleşmiş bir şeylerin hatırlanması bilincini geri getirmek için kullanılan inanılmaz enerjiyi temsil edebilir. Tehdit değişikliklerini simgeleyen siyah bir at üzerinde bir adam görmek; bazen bir elçi ya da bir mesaja, bazen güçlü bir kişi ile dostluk kurulacağına bazen de güçlü bir rakibe delalet olabilir.

Rüyada Beyaz Atlı Görmek

İyilik, güzellik ve kısmetleri ile gelecek olan kimseye yorumlanır. Saf ve temiz duyguları, sevgi ve bağlılığı, sadakat ve dürüstlüğü temsil eden rüya kişiye göre güzel gelişmelerin habercisidir. Bekâr insanlar için kısmet, işle ilgili beklentisi olanlar için zenginlik ve prestij, uzaktaki bir haberi bekleyen kişi için sevindirici haberler anlamına gelir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!