Rüyada Askere Gittiğini Görmek

Rüyada askere gittiğini görmek; çoğu kez zihne yerleşen endişe ve tedirginliklerin askerlik sembolü ile ortaya çıkmasıdır. Rüyasında askere gittiğini gören kişi askerlik durumu ile ilgisi olmasa bile kendi içerisinde de bir savaş yaşıyordur. Olası toplumsal kargaşa ve korkulardan ilham alınmış olabilir.

Rüyada askere gittiğini görmek; bazı zorlayıcı koşulların kişinin planlarına engel olabileceğine işaret sayılır. Rüyayı gören kimsenin gerçekleştirmek zorunda olduğu disiplin ve organizasyon isteyen, ciddi veya tatsız görevlerin bir habercisidir. Rüyada asker olmak; kadınlar için haklarında yapılacak iftira ve dedikodu, erkekler için kayıp zaman olarak değerlendirilir. Asker rüyaları bir hasta için şifa, tutuklu kimseler için de serbest kalmanın müjdesidir.

Rüyada Askere Uğurlandığını Görmek

Eğer rüyanızda askere uğurlandığınızı görürseniz bu yaklaşan iş değişikliğinin işaretidir. Kişi ve ailesi için sıkıntı nedeni olabilecek sorunlara da işaret eder. Ticaret ile uğraşanlar veya yatırımcılar için risk ve para kaybı olarak görülür.

Rüyada Askerlik Yaptığını Görmek

Bir eş ya da patrona itaat etmek, emir altına girmek, çalıştığı iş yerinde baskı görmek, mecburiyetten çalışmak anlamlarına gelen rüyadır. Rüyada, askerde yürüyen askerler ile birlikte olduğunuzu görmek de iyiye yorulmaz; tatsız bir olayın işinize zarar vereceğine yorumlanır.

Rüyada Cesur Bir Asker Olduğunu Görmek

Rüyanızda kendinizi cesur bir asker olarak görür iseniz ideallerinizin gerçekleşmesi için kısa bir süre bekleyebilirsiniz. Rüyanızda bir savaşta olduğunuzu görmeniz ise bir kavgada, tartışmada taraf olmak zorunda kalacağınıza işaret eder.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın