Rüyada Avuç Görmek

Rüyada avuç görmek rüya sahibinin kazancının artacağına, manevi doygunluk yaşayacağına ve mal mülk sahibi olacağına yorumlanır. Avuçlar vücudumuzun kavrama ve tutma işlevini yerine getiren organlarımızdır. Gerçek hayattaki işlevini rüya için yorumlamak gerekirse bu rüya, rüya sahibinin sahip olmak istediği şeyleri kazanacağına ve elinde tutmak istediği maddi manevi her türlü olguyu elinde tutacağına, onları kaybetmeyeceğine işarettir. Rüyada gördüğünüz avucun temiz olması hayırlı ve kârlı işler yapacağınıza işarettir. Avuçlarınızı birbirinize vurarak ses çıkarmanız yani alkışlamanız keyifli günler geçireceğiniz anlamına gelir. Avucunuzun içine diğer elinizi ters bir şekilde vurmanızı görmeniz ise bir fenalık veya tehlike yaşayacağınız anlamını taşır.

Rüyada Avucunun Büyük Olduğunu Görmek

Rüya sahibi avucunu geniş olarak görürse malının ve parasının çoğalacağına, çok zengin olacağına fakat sadece parasıyla değil aynı zamanda hal hareket ve tavırlarıyla da ün yapacağına, mütevazi ve cömert davranacağına işarettir.

 Rüyada Avucunun Küçük Olduğunu Görmek

Avucun küçük ve ince olduğu görülürse maddi ve manevi manada sıkıntı yaşayacağınıza, cimrilik yapacağınıza işarettir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin korkak ve zayıf karakterde olduğunu ifade eder. 

Rüyada Avucun Açık ve Güzel Olduğunu Görmek

Açık ve güzel avuç görmek yorumcularca iyi yorumlanmıştır. Açık görülen avuç geçim bolluğuna ve rahatlığa işarettir. Mal ve mülkünüzün artacağı şeklinde yorumlanabilir. Aynı zamanda rüya sahibinin kuvvet ve gücünün artacağına şeklinde de yorumlanır. Güzel ve açık avuç görmek aynı zamanda kötülüklerden kurtulacağınıza, Allah’a yakınlaşacağınıza, haramdan uzaklaşacağınıza ve güzel duanızın kabul olacağına işarettir. 

Rüyada Kapalı Avuç Görmek

Geçim darlığı çekeceğinize ve bu süreçte maddi olarak sıkıntı çekeceğinize işarettir. Varsa mal ya da mülkünüzü kaybedeceğinize şeklinde yorumlanır.

Rüyada Avucunu Göğe Açtığını Görmek

Göğe açılan avuç uğur demektir. Bu kişi devlet kademelerinde çalışıyorsa kademesi yükselir, başka işlerle meşgulse kazancı ve derecesi artar. Açılan avuç aynı zamanda istek, arzu ve dualarınızın gerçekleşeceğine de işarettir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın