Rüyada Ayakkabılar Görmek

Rüyada ayakkabılar görmek hayatta attığınız adımların ve yolların işaretidir. Gördüğünüz ayakkabının şekline ve özelliğine göre değişebilen bu rüya bazı alimlere göre kış aylarında görülürse iyiliğe ve faydaya, yaz aylarında görülür ise üzüntü ve kedere işaret eder.

Rüyada Rahat ve Güzel Ayakkabı Görmek

Rüyasında rahat ve güzel ayakkabı gören kimse hayır ve berekete, güzel kazanca, rahatlık ve feraha, zenginliğe kavuşacak demektir. Rahat ayakkabı beklediğiniz günün geldiğini ve yakında huzura kavuşacağınıza da işaret etmektedir. Yeni ayakkabı görmek ise hayatınızın düzene gireceğini ifade eder. 

Rüyada Dar Ayakkabı Görmek

Keder ve üzüntü dolu günler geçireceğinize, sıkıntı ve zorluklar çekeceğinize işarettir. Huzurunuzun kaçacağına, gönlünüzün sıkışacağına şeklinde yorumlanır. Ayakkabının ayağınızı sıkması aynı zamanda yakın çevrenizde bir insanın öldürülme haberini alacağınıza yani cinayet işleneceğine şeklinde yorumlanır. 

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek

Hayatınızın herhangi bir evresinde sizin için tehlike arz eden bir olayla karşılaşacağınızı ifade eder. Rüya sahibinin bundan sonraki yaşantısında tehlikelere ve aksaklıklara karşı daha dikkatli olması kişinin menfaatinedir. 

Rüyada Renkli Ayakkabılar Görmek

Rüyanızda gördüğünüz ayakkabıların rengine göre de çeşitli yorumlar yapılmaktadır. Rüya sahibinin yeşil bir ayakkabı görmesi hayırlı ve temiz bir kadınla evleneceğine, siyah ayakkabı görmesi işinde terfi almasına ve iyi bir mevkiye gelmesine, sarı ayakkabı görmesi hastalığa yakalanmasına anlamlarını taşır. Rüya sahibinin rüyasında mavi ayakkabı görmesi ise bundan sonraki hayatında daha mutlu ve huzurlu olacağına, hayattan keyif alacağına ve kafasının içindeki karışıklıklardan kurtulacağına işarettir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın