Rüyada Arkadaşının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu görmek kişinin uzun zamandan beri emek verdiği işlerinin yoluna koyulacağına, emeklerinin karşılığını alacağına ve karşısına yepyeni fırsatlar çıkacağına işarettir. Bu rüya iş arayanlar için yeni bir iş kapısı, bekarlar için hayırlı ve güzel kısmet şeklinde de yorumlanır. Rüyada hamilelik ya da bebek bolluk, bereket ve hayırlı iş demektir. Bu rüyayı gören kişi sevdiği bir kişinin hamilelik haberini alabilir.

Eğer rüya sahibi evliyse kendisinin de hamile olabileceği yorumlar arasındadır. Bu rüyayı gören kişi maddi manevi feraha ulaşır ve mal varlığında artış gözlenir. Sağlık konusunda sıkıntılar çeken rüya sahibinin sıhhatine kavuşacağına, kendisini üzen pürüzlerden kurtulacağına, ailesiyle samimi ve sıcak ilişkiler kuracağına, sevdiklerinin mutlu ve hayırlı cemiyet haberlerine ulaşacağına işarettir. Sevdiğiniz kişilerden evlilik haberleri ya da yeni bir bebek haberi alabilirsiniz.

Rüyada Hamile Olan Arkadaşını Görmek

Gerçek hayatta da hamile olan arkadaşını rüyasında gören kişinin yakın olduğu ve sevdiği kişilerden hayırlı, güzel ve sevinç dolu haberler alacağı ifade edilir. Rüyanızda hamile olan arkadaşı görmek sizin hayatınız için yeni kararlar alma sürecine girdiğinizin göstergesidir. Rüya sahibi geçmişte yaşadığı kötü anılardan sıyrılamamakta ve hayatını olduğu gibi yaşayamamaktır. Bu durumda olan ve bu rüyayı gören kişi geçmişinden sıyrılmak için çaba sarf edecek ve yeni kararlar ve hedefler alarak hayatına devam etmeye çalışacaktır. Bu kararların aşk, evlilik ve bebek olacağı yorumcular tarafından ifade edilmektedir. Rüyanızda gerçekte de hamile olan arkadaşınızı görmeniz, bu arkadaşınızın başarılı işlere imza atacağına, güzel bir kariyer elde edeceğine de işarettir.

Rüyada Kız Arkadaşını Hamile Görmek

Rüya sahibinin yolunda giden işlerinin bozulacağına ve sıkıntılarının artacağına, iş ve eğitim hayatında yaşanacak sorunlara, var olan sorunların büyüyeceğine, aile ilişkilerinde sıkıntılar ve tartışmalar yaşanacağına işarettir.

Rüyada Bekar Arkadaşı Hamile Olarak Görmek

Rüya sahibi sevinç ve iyilik dolu haberler alacak,  beklediği bu haberi aldığı için mutluluğu artacak şeklinde yorum yapılır. Ayrıca rakipleriyle girdiği yarışlardan galip çıkacak ve başarıyı yakalayan taraf olacaktır. Aynı zamanda bu rüya kısmetinizin açılacağına ve evlilik yolunda adımlar atacağınıza da işarettir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın