Rüyada Ankara Görmek

Rüyada Ankara görmek Ankara’nın başkent olması nedeniyle kişinin devlet işlerinde başarılar elde edeceğine, rüyayı gören kişi genç ise ve devlet kurumlarında iş arıyorsa iyi sonuçlar alacağına işarettir. Rüyayı gören kişi ilmi faaliyetlerde bulunuyorsa, insanlığa faydalı icatlar yapacağına, tanınmış ve önemli bir şahsiyet kazanacağına şeklinde de yorumlanabilir.

Bu rüya aynı zamanda kazançlı ticari faaliyetlerde bulunulacağına, sağlığın sıhhatin yerinde olmasına, aileyle iyi ilişkiler içinde olmaya, rahatlık ve ferahlığa da işarettir. Size manevi yönden zarar veren ve sizi duygusal olarak yoran kişilerden uzaklaşacağınıza böylece özlemini çektiğiniz huzurlu günlere kavuşacağınıza şeklinde de yorumlanabilir. Rüyanızda Ankara’yı görmek bazen de rakiplerinize karşı gizli bilgileri öğrendiğinizin ve onları yenmek için bu kozları kullanacağınızın da göstergesidir. Tüm bu çabalarınızdan sonra rakiplerinizi yenecek ve başarı sağlayacaksınız.

Rüyada Ankara’ya Gitmek

Rüyasında Ankara’ya arabayla gittiğini gören kimse akrabalarıyla bir arada olacaklarını ve kişinin keyfinin yerinde olacağını ifade eder. Aynı zamanda bu rüya, rüyayı gören kişinin hayatında hep iyi ve samimi insanlarla karşılaşacağına da işarettir. Rüyada Ankara’ya uçakla gittiğini gören kimsenin hanesine resmi bir evrak gelir. Devlet dairesinden gelecek bir haber ya da hakkınızda açılmış bir dava hakkında olabilecek olan bu evrak nedeniyle alelacele yola çıkabileceğinize de işarettir. 

Rüyada Ankara’da Yaşamak

Kişi gerçek hayatta Ankara’da yaşamadığı halde rüyasında Ankara’da yaşadığını görürse bu yer değişikliği demektir. Kendisinin veya aile fertlerinden birinin tayinin çıkması ve başka bir şehre taşınacak olduklarının habercisidir. Kişinin sevdiklerine özlem duyacağına ve hasret çekeceğine de yorumlanan bu rüya, tüm bu faktörlere rağmen kişinin mutlu ve huzurlu olacağını, herhangi bir sıkıntı yaşamayacağını ve ferahlayacağını ifade etmektedir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın