Rüyada AVM Görmek

Rüyada AVM görmek rüya sahibinin dünyaya bakışını anlatır. Rüyayı gören kişi yeni yerleri keşfetmeyi seven, farklı kültürlere meraklı, yeni bilgileri edinme konusunda gayretli bir kimsedir. Bu kişi eğitim alanında birçok hedefi olan, onları gerçekleştirmek için farklı yollar deneyen ve tahsilini artırmayı gaye edinen biri olarak, dünyanın çeşitli ülkelerine gidecektir. Bilhassa eğitim konusunda bu ülkelerde hedefine yaklaşacak zamanlar geçirecektir.

Rüyada Alışveriş Merkezine Gitmek

Rüyada alışveriş merkezine gitmek de rüyada alışveriş merkezi görmek gibi tabir edilir. Kişinin yurtdışı planları olduğuna ve uluslararası bazı işlerle meşgul olacağına işarettir. Bu alanda tahsilini sürdürecek de olabilir.

Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyada alışveriş yapmak gerçek hayatta da alışverişe delalettir. Fakat bu alışveriş ticari manada olacaktır. Bir işyeri sahibi olarak ithalat-ihracat yapmaya yahut yurt içinde mal alıp satmaya alamettir.

Rüyada Kıyafet Mağazasına Girmek

Rüyada kıyafet mağazasına girmek rüya sahibinin estetik anlayışının gelişmişliğine, zevk sahibi biri olarak farklı ve güzel seçimler yaptığına işarettir. Bu rüyayı gören kişi, el yeteneklerinin gerekli olduğu bir sahayla meşgul olabilir. Çizim, tasarım gibi bazı kabiliyetleri gelişmiştir.

Rüyada Ayakkabı Mağazasına Girmek

Rüyada ayakkabı mağazasına girmek ya da ayakkabı mağazası görmek kişinin uğraştığı sahada lider konumunda olacağına işarettir. Veya bu kişi en önde olan kişilerden olacaktır. Meslektaşlarına fark atacak başarılara imza atacak, çalıştığı sahada yaptığı işler takdir edilecek. Hangi iş ile meşgul ise o alanda ismi sayılan kişiler arasına girecektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Uğur Öztürk

Ruyada avmde gezerken tanimadigim guzel bir kiz beni takip ediyo gibi geldi sordum evet takip ediyorum dedi sonra aslinda dedi ve ruya bitti