Rüyada Âşık Olduğu Kişiyi Görmek

Rüyada âşık olduğu kişiyi görmek; rüya görenin duygularının yoğunluğuna, âşık olduğu kişiye yakın olma isteğine yorulur. Görülen eylem ve objelere göre değerlendirilen rüya; kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz rivayetlere konudur. Rüyasında âşık olduğu kişiyi gören ve onunla güzel konuşmalar yaptığını gören; duygularında karşılıksız değildir ancak âşık olunan kişi mesafeli ise gerçek hayatta da zor bir aşk ilişkisine denk gelir.
Rüyada âşık olduğu kişiyi görmek; olumlu anlamda görülür ise mutluluk ve sevinç kaynağı olabilir. Yüzünün size dönük ve tebessüm ile karşılık vermesi arada bir iletişim olacağına, emellerinize ulaşacağınıza tabir edilir. Eğer rüyada âşık olunan kişinin yüzünü göremiyor veya sesini duyamıyorsanız; bu rüyanız, aşkınızdan bir beklentiniz olamayacağına delalettir.

Rüyada Âşık Olunan Kişi ile Tartışmak

Kişinin böyle bir rüya görmesi de olumsuz olarak yorumlanır. Tartışma, anlaşmazlıklar, kavga ve ters düşmelerin yaşandığı bir rüya gerçek yaşamda da ayni ile karşılık bulur. Bazen sevgililer arasındaki küçük atışmalara da yorulan rüya kişiye göre olumlu da sonuçlanabilir.

Rüyada Âşık Olduğu Kişi ile Evlenmek

Mutlu bir beraberliğin sonunun evlilik ile noktalandığını görmek aynı nispette mutluluk ile yorumlanır ancak evlilik seremonisi içerisindeki detayların anlamı bazen olumlu gibi görünen rüyanın yorumunu negatife çevirebilir. Örneğin; rüyanızda sevdiğiniz insanı net olarak görememeniz, siyah gelinlik giymeniz, âşık olunan kişinin elindeki kurumuş çiçekler görmek gibi ayrıntılar rüyanın olumsuz değerlendirilmesine yol açar.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın