Rüyada Aslan Yavrusu Görmek

Rüyada aslan yavrusu görmek daha çok maddi olarak bolluk ve berekete işarettir. Rüya sahibi çektiği para sıkıntısından kurtulacak, borçluysa borçlarını ödeyecek ve yüklerini hafifletecektir. Uzun bir zaman boyunca emek verip, çile çekilen bir işin artık hasadı toplanacaktır. Bu rüya zenginliğe, mülke ve sefa sürecek maddi varlığa işarettir.
Başka bir rivayete göre ise bu rüya, hastalar için şifa bulmaya ve haneye girecek bir bebeğe alamettir. Rüyayı gören kişi, doğum yapacak olan bir kadın ise çocuğu erkek olur.

Rüyada Dişi Aslan Yavrusu Görmek

Rüyada dişi aslan yavrusu görmek rüya sahibini bir kadın ile ilgili ikaz eder. Bu rüyayı gören kişinin sıkıntılarını çözmek için bulduğu çarelere, kötü niyetli bir kadın engel olarak kişiyi daha da kötü duruma düşürmek isteyecektir.

Rüyada Aslan Yavrusu Bulmak

Rüyada aslan yavrusu bulmak rüya sahibinin nasibinin artacağına ve şansın yüzüne güleceğine işarettir. Uzun zamandır çektiği maddi sıkıntıları çözecek ve onu feraha çıkaracak bir kapı aralanacaktır. Önüne çıkan bu fırsat ile bütün sıkıntılarının yükünü üzerinden atacak olan rüya sahibinin eline yüklü miktarda para da geçebilir.

Rüyada Aslan Yavrusu Emzirmek

Rüyada aslan yavrusu emzirmek rüya sahibi için çok hayırlı bir rüyadır. Çünkü rüyayı gören kişinin çok büyük işler başaracağına, bu işlerden büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazancı da ihtiyaç sahibi insanlarla paylaşacağına alamettir. Bu rüya hem bol rızık hem de yardımlar neticesinde alınan bol hayır dualarına işarettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!