Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Görmek

Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmek iki farklı şekilde yorumlanır. Bazı yorumlara göre bu rüya, rüya sahibinin ya da rüyada görülen kişinin yaşayacağı sıkıntılara işarettir. Yarım kalacak ve tamamlanamayacak olan işlere, sonu hayal ettiği gibi olmayacak bir hayale delalettir.
Çalışma hayatında ve maddi konularda girilecek zor bir dönem olacaktır. Ayrıca rüya sahibi ya da gördüğü arkadaşı, sosyal ilişkilerinde de problemler yaşayabilir. Bulunduğu çevreden dışlanabilir.
Eğer rüyada nişanlandığı görülen kişiyi rüya sahibi tanımıyorsa, bu rüya kişiyi çevresi konusunda ikaz eder. Birlikte yol aldığı insanlara, iş yaptığı bazı kişilere dikkat etmelidir. Bu kişiler görünen yüzü dışında, görünmeyen yüzleriyle rüya sahibini sıkıntılı durumlara sokabilir.
Bazı yorumcular ise bu rüyayı hayırlı kabul eder. Rüya sahibinin sıkıntılarının son bulacağına, maddi olarak rahat bir döneme gireceğine, müjdeli bir haber neticesinde sevinç gözyaşları dökeceğine işaret sayarlar. Bu rüya bir mülk edinmek olarak da tabir edilir.

Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Duymak

Rüyada arkadaşının nişanlandığını duymak nişanlanan kişi için keder verecek bir hadisenin habercisidir. Bazı yorumculara göre ise nişanlandığı duyulan kişinin sakladığı utanç verici bir sırrı rüya sahibi öğrenecektir.
Rüyada arkadaşının nişanlandığını duyan kişi, kulağına gelen haberler konusunda hemen inanan bir tavır içine girmemelidir. Bu rüya, aslını öğrenmeden itibar edilen bir haberin kişiyi müşkül duruma sokacağına da işarettir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın