Rüyada Balkon Yıkamak

Rüyada balkon yıkamak uzun ve uğraşılı bir çalışma sürecinin sonunda emeğinin karşılığını almak, yeni bir iş, daha fazla kazanç, aile içindeki sorunların çözülmesi, güçlü ve nüfuzlu bir kimsenin himayesi altına girmek şeklinde yorumlanır. Geçmişte yaşananlara sünger çekmek, kin ve hasetlikten kurtulmak, eşiyle sorunları varsa çözmek, akrabalarla barışmak, borçlardan kurtulmak, yeni bir hayata değişikliklere kapı açmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Yıkanmış Balkon Görmek

Kolayca erişilen bir mala, akrabalardan veya yakın arkadaşlardan yardım görmeye, sürpriz bir gelişmeye, kaynağı bilinmeyen bir paraya, daha haber alınmadan çözülmüş bir soruna, zahmetsizce elde edilecek bir kazanca, rüyayı gören kişiye sorulmadan adına girişilmiş bir işe, iyi niyetle arkadan yapılmış bir hayra işaret eder. Ailede huzura, evlenmek isteyen kişinin gönlüne göre bir kısmetle tanışacağına, hamile kadının sıkıntı çekmeden doğum yapacağına da yorulur.

Rüyada Balkon Süpürmek

Değişime, yeni başlangıçlara, kötü alışkanlıklardan kurtulmaya, çevre değiştirmeye, hayatınızdan istemediğiniz kişileri çıkarmaya, dedikodu ve fesat üreten kişilerle ilişkiyi kesmeye, iş değişikliğine, günahlardan kaçınmaya ve tövbe ederek arınmaya, istediklerimizi elde edebilmek için çok çalışmaya ve dönüşü olmayan kararlar almaya dalalet eder.

Rüyada Balkondan Gökyüzüne Bakmak

Özlem duyulan bir kişiye kavuşmak, dile getirilemeyen gizli bir dilek veya sıkıntının ortaya çıkması, Allah’a olan bağlılığın artması, gayba ve ilme düşkünlük, ağır bir hastalığın iyileşmesi, olması imkânsız görülen bir olayın gerçekleşmesi olarak yorumlanır. Bakarken iç ferahlığı hissi varsa müjdeli bir haber ve sevinç olarak da tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!