Rüyada Aslandan Kaçmak

Rüyada aslandan kaçmak bir sorunla yüzleşmeye, çekinilen bir kişi ile karşı karşıya gelmeye, zorlukla ve mücadele ile geçecek bir işe işaret eder. Gücüne güvenerek sizi yolunuzdan alı koymak isteyen kişiyle yaşanacak çekişmeye, iş yerinde otorite sahibi bir kişiyle sorun yaşamaya da yorumlanır.

Rüyada Aslandan Kaçıp Kurtulmak

Büyük bir günahtan el çekmeye, zor günlerin sona ermesine, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, devlete karşı işlenen bir suçun affına, borçların temizlenmesine, ciddi bir hastalıktan kurtulmaya dalalet eder.

Rüyada Aslandan Korkmadığını Görmek

Ciddi şekilde tedirginlik duyulan bir durumun beklenenin aksine size zarar vermeyeceğine, güçlü sandığınız bir kimsenin aslında o kadar da güçlü olmadığına, çözülmez sandığınız bir problemin kolay bir yolu olduğuna, sizi endişelendiren sağlık sorunlarının geçici olduğuna yorumlanır.

Rüyada Aslan Sürüsü Görmek

İş hayatında fırsatlara, önemli gelişmelere, şansa, bolluk, berekete, önemli kişilerden destek göreceğine, istediği mevkilere geleceğine, üst düzey yeni bir çevreye gireceğine, bahtının açılmasına, varlıklı veya kariyerli kimselere akraba olacağına işaret eder.

 Rüyada Aslan Isırması

Özellikle devlet dairelerinde yaşanabilecek sıkıntılara, hatta ağır olmayan maddi cezaya veya hüküm giymeye, rekabet ettiği kişilere karşı zayıf düşmesine, önemli bir kimsenin isteğine boğun eğmeye, çok istenen bir gelişmede ciddi pürüzlerin çıkmasına yorumlanır. Eğer ısırılan yerde kan varsa, yaşanacak sıkıntıların geçici olacağına ve sonuçta çözüme kavuşacağına, büyük kayıplar yaşanmayacağına, sabırla geçirilecek bir sürece de işaret eder.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın