Rüyada Asansörde Kalmak

Rüyada asansörde kaldığını gören kişinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerekir. Kıskanan, çekemeyen, kötülüğünü, mutsuzluğunu isteyen kişilerin maddi ve manevi başarısızlığı için arkasından iş çevirdiğine, ayağına çelme taktıklarına, fitne ve dedikodu yaydıklarına işaret eder. Eğer işleri ters gitmişse, başvurduğu işe girememişse, beklediği bir terfiyi alamamışsa, önemli bir anlaşmayı sonuçlandıramamışsa çevresindeki kişilerin bir etkisinin olduğuna yorulur. Hatta aile hayatı ve arkadaşlık ilişkilerinde bile bu kıskançlıklar yüzünden sorunlar yaşayabilir.

Rüyada Mahsur Kalınan Asansörden Kurtulmak

Mahsur kaldığı asansörden kurtulduğunu görmüşse yaşanan sıkıntıların ardından rahata ereceğine, doğruların açığa çıkacağına, zor günlerin geride kalacağına dalalet eder.

Rüyada Asansör Görmek

İnişli çıkışlı bir döneme girileceğine işaret eder. Başarının da sıkıntıların da kalıcı olmayacağı bu dönemde her şey gelip geçici olacaktır. Heveslerle hareket edilip sonradan pişmanlık duyulmaması için bu süreçte iş değiştirmek, evlilik, taşınma gibi önemli kararların alınmaması tavsiye edilir.  Rüyasında asansör gören kişinin kendisine maddi veya manevi yük olan kişilerden kurtulacağı, onlarla arasına mesafe koyacağı böylece daha ferah bir sürece gireceği de rivayet edilir.

Rüyada Asansöre Binmek

Eğer asansör yukarı doğru çıkıyorsa bu rahatlamaya, faydalı gelişmelerin olacağına, terfi etmeye, hayat standartlarının iyileşmesine, bolluğa işaret eder. Sağlık sorunları varsa iyileşmeye, mal mülk edinmeye, aile içinde huzurlu, mutlu günlere yorumlanır. Eğer aşağıya doğru iniyorsa, iş sıkıntılarına, hatta iş kaybına, aile içi huzursuzluklara, maddi kayıplara, sağlık sorunlarına, zor geçecek bir sürece dalalet eder..

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın