Rüyada Anneye Kızmak

Kişinin rüyasında annesine kızması, ailesi, akrabaları veya kendisine destek olan çevresiyle sorun yaşayacağına işaret eder. Kimsenin nasihatlerine kulak asmayarak, tecrübelerini hiçe sayarak kendi bildiğini okuyarak kararlar alacağına ve bu konuda inat edeceğine yorulur. Başına buyruk hareket etmesi ailesi ve çevresiyle arasının bozulması ve işler istediği gibi gitmezse sorunlarla bir başına kalacağı anlamına gelir.  Yapılacak girişimlerde büyüklerin tavsiye ve uyarılarına kulağını tıkamak hatta yüksek sesle karşı çıkmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Anneye Bağırmak

Rüyayı gören kişinin uzun süredir içinde biriktirdiği sıkıntıları dışa vurması, ya da yaşadığı güven sorunlarına yorumlanır. Kişinin haddinden fazla sorumluluk almak zorunda kaldığına, kendi tercihleri dışında bir ilişki yahut iş yaşamı olduğuna, toplumun dayattığı bir hayat tarzını yaşamak zorunda kaldığına, mecburiyetlerin artık ağır gediğine işaret eder.  Aynı zamanda bu yüklerden kurtulma isteği ve değişim arzusu anlamına da gelir.  Kişinin de gayretiyle bir yenilenme, tazelenme, belki de iş ya da mekân değişikliği yaşayacağı na da yorulur.

Rüyada Anne İle Tartışmak

Akraba yahut yakın arkadaşlarla yaşanacak bir probleme, sağlığın bozulmasına, iş veya yaşam düzeninin istem dışı değişikliğine, sevilen insanlarla aranın açılacağına işaret eder.  Eğer rüyada tartışmanın sonunda bir barışma olmuşsa, yaşanacak dargınlıklar ve iş sorunlarının kısa süreli olacağı, küslükler veya iflas, mal kaybı gibi kalıcı üzüntüler yaşanmayacağı rivayet edilir. Hatta yaşanan sıkıntı sonrası daha sağlam dostlukların oluşması ve iş yaşamında bu dostlardan destek görülmesi de beklenebilir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Fatih kaya

Rüyamın tamamını hatırlamamakla beraber Hayırdır İnşallah ,evde masanın çevresinde oturken birden neden olduğunu bilmediğim bir sebepten kızgın bir halde mutfağa gidip tezgahın üzeri nerdeyse heryeri bom boş bardaklarla dolu sürahi yada benzeri birşey alıp hepsini kırıyorum annem yanıma gelip hiçbirşey söylemeden ağlıyor sonra o temizlemeye başladığında yeniden gelip kırmaya devam ediyorum ikinci geldiğimde birkaç kişi daha var ama onlarda birşey söylemiyor.

POPÜLER RÜYA TABİRLERİ


Fatal error: Call to undefined function wpp_get_mostpopular() in /home/ruyalar/public_html/wp-content/themes/hesaplama/partials/popular-calculates.php on line 14