Rüyada Ametist Görmek

Maddi, manevi sıkıntılar yaşayan, hastalık veya ruhi bunalım için tedavi gören kişinin kurtulacağına,  sıkıntılarından kurtulup, zenginlik, sağlık, huzur ve mutluluğa kavuşacağına dalalettir. Rüyayı gören kişinin geleceğinin aydınlık olacağına, hayatı için içten içe arzuladığı, heves ettiği ne varsa kavuşacağına. Bekâr ise evleneceğine, iş hayatında şansının açılacağına, rızkının çoğalıp bereketleneceğine, bir süredir üzerinde taşıdığı ne kadar yük varsa kurtulup ferahlayacağına işaret eder.

Rüyada Ametist Yüzük Takmak

Rüyayı gören kişiye para, başarı, şöhret aşk kapılarının açılacağına yorulur. Işıltılı, herkesin gıpta ile baktığı bir hayatın müjdecisidir. Makam, mevki, güç, saygınlık kazanacağına, işinin gücünün rast gideceğine, darlık yüzü görmeyeceğine, iş veya eğitim hayatında rekabet ettiği kişilerden öne geçeceğine yorulur.

Rüyada Ametist Kolye Takmak

Sağlığa, uzun bir ömre, huzurlu, ferah bir geleceğe işaret eder. Ametist, yaşama sevincinin arttığı, çalışma azminin kuvvetlendiği, kendisiyle ve çevresiyle barışık, ruhsal problemlerin geride kaldığı, pozitif bir hayata geçişi simgeler. İç dünyasında huzuru yakalayacak olan kişi bunu bütün hayatında açıkça hissedecek, çevresine de olumlu yönde etki yapacaktır.

Rüyada Ametist Taşı Toplamak

Önüne çıkacak fırsatların, destekçilerin, faydalı nasihatlerin habercisidir. Rüyayı gören kişi çevresinde olup bitenleri daha dikkatle takip etmeli, şansının açılacağı bu dönemde karşılaşacağı şansları kaçırmamalıdır. Tecrübeleriyle yol gösterecek kimselerin sözlerini dinleyip, kendisi için en doğru seçimleri yapmalı, işlerini sürüncemede bırakmadan kararlarını vermelidir. Bu rüya her konuda nasipli olacağı günlerin işaretçisi olarak yorumlanır.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın