Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Rüyada altın bilezik bulmak maddi ve manevi anlamda zenginleşmek, mala, mülke, şana kavuşmak, beklenmedik bir anda kalkınmak, talihin yüze gülmesi anlamına gelir.  Bekâr kişinin nasibine kavuşup evlenmesine, maddi durumu iyi, eli açık, sevecen, saygın bir eşe kavuşmasına, evli kadının ise eşinin sadakatine, ona saygı ve hürmetine dalalet eder. Rüyayı gören kişi bekâr erkek ise, bakımlı, güzel, nazik tabiatlı, güler yüzlü bir eşi olacağına yorulur. Evli bir erkek ise, kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağına, sabırlı ve metanetli olması gereken günlerden geçeceğine ancak sonunda aydınlığa çıkacağına işaret eder.

Rüyada Kendisine Altın Bilezik Takıldığını Görmek

Kadın için de erkek için de fayda anlamına gelir. Altın bileziği takan kişinin hayat tecrübelerinden bir nasihat almak, iş kurmak yahut ev almak için maddi destek görmek, kıymetli bir hediye almak, önemli bir makama getirilmek gibi olumlu gelişmelere işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Düşürmek

Maddi bir kayba işaret eder. Ticarette yanlış bir yatırım yapmak, araştırmadan mülk edinmek, ödeme garantisi olmayan bir krediyi çekmek, geri veremeyecek birisine yüklü bir meblağ borç vermek gibi mali sıkıntı yaşanacak bir sürece işaret eder. Ancak uzun vadeli yıkıcı bir kayıptan ziyade, hazırlıksız yakalanıldığı için biraz sarsıcı bir kriz olarak yorumlanır.  Eğer düşürülen bilezik bulunursa, beladan ders alınacağı anlamına gelir. Tecrübeyi kazanç olarak görmek,  ileriki dönemlerde daha sağlam ve tedbirli işler yapabilmek için de hayatın bize getirdiği fırsatlardan biri olarak kabul etmek gerekir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın