Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada adet olduğunu görmek, dürüstlükten uzaklaşacak işler yapmaya, Allah’ın rızasını gözetmeden hareket etmeye, günaha meyletmeye delalettir. Bir başka yoruma göre ise göstermelik ibadete ve halis olmayan kalp ile Allah yolundaymış gibi davranmaya ve insanları bu şekilde kandırmaya işarettir. Rüyada adet olduğunu görmenin bir başka manası ise sağlık sorunları olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin sağlık problemlerindeki artışın ya da sağlıklı bir kişiyse, sağlığını kaybedecek bazı hastalıkları yaşayacağının habercisidir. Rüyayı gören kişi erkekse ve eşinin adet olduğunu gördüyse, hayatta karşılaşacağı zorluklara ve sıkıntılara işarettir. Fakat rüyayı gören kişinin eşi ahlakı bütün bir kişiyse, bu rüya erkeğin eşinin dinine olan bağlılığının ve samimiyetinin işareti olarak yorumlanır.

Rüyada Bir Erkeğin Adet Olduğunu Görmesi

Rüyada adet olduğunu gören erkek, eşi dışında biriyle birlikte olarak günah işlemektedir. Rüyayı gören kişi bekarsa, yine nikah bağı olmayan bir kadınla cinsel ilişkiye girerek zinaya meyletmiştir. Her iki durumda da bu rüya zinaya işarettir.

Rüyada Yaşlı Bir Kadının Adet Olduğunu Görmesi

Rüyada yaşlı bir kadının adet olduğunu görmesi hayırlı değildir. Çünkü bu rüya sağlık problemlerine delalettir ve bu sağlık problemlerinin ölümle neticelenebileceğinin işaretidir. Bir başka rivayete göre de rüya sahibinin alacağı hayırsız ve üzücü haberlere delalettir.

Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada adet kanı görmek de olumsuzlukların habercisidir. Bu olumsuzluklar, kişinin iradesinin zayıflığı neticesinde günahtan ya da kötü alışkanlıklardan vazgeçememesi olarak yorumlanır. Rüyasında adet kanı gören kişi ister erkek, ister kadın olsun bu rüya her iki durumda da vazgeçilemeyen kötü davranışlar yüzünden yaşanacak sıkıntılara ve kötü günlere delalettir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!