Rüyada Alkol İçmek

Rüyada alkol görmek, haram mal olarak yorumlanır. Kişinin rüyasında bu alkolü içtiğini görmesi ise haram malı hanesine sokmaya, rızkında helalden uzaklaşmaya delalettir. Kazancında hileye ve yalana meylettiğine, doğruluktan uzaklaştığına ve bu yüzden rızkının bereketinin kaçacağına işarettir. Bu rüyanın bir başka yorumu ise ahlakı ve huyu kötü olan bir kadının varlığının habercisidir.

Rüyada Rakı İçmek

Rüyasında rakı gibi su ile karıştırılan bir içkiyi ya da bir alkole su katarak içtiğini görmek, helal ile haramın karıştığına işarettir. Rüyayı gören kişi malında hem helal hem haram vardır. Başka bir rivayete göre de, rüyasında alkole su katarak içen kişinin malında kul hakkı vardır.

Rüyada Bira İçmek

Rüyada bira içmek, diğer yorumların aksine iyiye alamettir ve kişinin hayırlı bir meseleye adım atacağı şeklinde yorumlanır. Bu hayırlı adım, bereketli bir iş ya da iyi huylu bir kadın ile nikahlanmak olabilir. Fakat birayı bir eğlence mekanında içtiğini gören kişi için bu rüya hayırsızdır ve sıkıntılarla üzüleceğine işarettir.

Rüyada Sarhoş Olmak

Rüyasında sarhoş olduğunu gören kişi bazı zorluklarla yüzleşecek ve bu zorluklarla mücadele edeceği çetin bir döneme girecektir. Rüyasında kendisinin değil de bir başkasının sarhoş olduğunu görmek ise yine zorluklara ve problemlere işarettir. Fakat bu rüyadaki zorluklar maddi açıdan olacaktır.

Rüyada Hamileyken İçki İçmek

Rüyada hamileyken içki içtiğini gören kişi, neticesini bildiği halde iradesiz davranıp olumsuzluklarla karşılaşır. Bu rüya, kişinin sorumsuzca davranması sonucunda kendisini ve çevresini üzeceği manasında yorumlanır.

Rüyada Oruçken İçki İçmek

Rüyada oruçluyken içki içtiğini görmek, yaşadığı topluma ters düşecek işlere meyletmeye ve kaidelere uymamaya, yasakları çiğnemeye işarettir. Bu rüyayı gören kişi, oruçlu olduğu halde topluluk içinde aleni olarak içki içiyorsa asilikle davranarak geniş bir çevrenin tepkisini çekecektir. Oruçluyken gizli gizli içki içtiğini görmek ise rüya sahibinin iç hesaplaşması şeklinde yorumlanır. Bu kişinin kendisiyle yüzleşmesinin veya yüzleşmesi gerektiğinin habercisidir.

Rüyada İçki İçip Pişman Olmak

Rüyada içki içip pişman olduğunu görmek, kişinin iyi niyetle ya da iyi bir beklentiyle çıktığı yolun hüsranla sonuçlanması manasına gelir. Kişinin keyifle, neşeyle ya da umutla attığı adım neticesinde yaşanacak hayal kırıklıklarına işarettir. Eğer kişi içkiyi evinde içiyor ve sonra pişman oluyorsa bu rüya sahibinin hanesindekilere karşı mahcubiyet yaşayacağına, dışarıda içiyorsa çevresine karşı mahcup olacağına delalettir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (2)

Mehmet murat balcı

Ruyamda yeni arkadas ortamim var onlara ayak uydurmak icin bir tane bira iciyorum. Icimdende keske icmeseydim diye soyleniyordum. ( alkol icmeyi 8 9 aydir biraktim zaten cok nadir iciyordum)

Yunus arslan

Ben rüyamda 3senedir hoslandigim kızı aradım rüyamda dedim ki cafe ye gel bende o cafe de çalışıyorum kız geldi içerde müşteri yok kiz geliyor benim 1sise sapsarı sıvı bir şey var icicenmi diye soruyorum o ney diyor alkol diyorum tamam diyor normal bir alkolsüz.cafe olduğundan daha önce kullanılmış Redbull kutularının içine koyuyorum bu ona bir bana ve müşteri gelmeye başlıyor ben müşterilerle ilgilendikten sonra kızın yanina gidiyorum ben icmicem diyor içmesi için ikna etmeye çalışıyorum yok diyor dertli dertli oturuyor dışarıyı izliyor masadan alkolü alıp 2kutudaki alkolü bosaltiyorum ama birinin dibine bırakıp içeri geçene kadar shot içer gibi kafaya dikiyorum

Hayatta
Ben bu kızı seviyorum ve rüyayı gormeden önce ki gün onu ilk gördüğüm yere gittim ve son ruyayi görmeden 1 haftadır çok özlüyorum onu hala çok sevdiğimi bilmesine rağmen hala konuşmuyoruz bende çekingen biri olduğumdan yazmadım. Şimdiye kadar haber yolladım fake hesaplardan takip ettim hergun her saat onun arkadaşlarını bulup numarasını aldım duruyor eğer Birgün dayanamayıp ararım