Rüyada Arabanın Çalındığını Görmek

Rüyada bu durumun görülmesi daha çok maddi zararlarla kişinin karşılaşması olarak algılansa da rüyada araba çalındığını görmek daha çok manevi yönden tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin yakın çevresinde etkilediği ve manevi açıdan gönül kırgınlığına yol açtığı birinin varlığından bu rüya ile bahsedilebilir.

Rüyada çalınan bir arabayı görmek durumu arabanın başkasına ait olma şartıyla bir haksızlığa uğrama durumu olarak da yorumlanabilir. Kişi gerçek hayatından haksızlıklarla mücadele ediyor ya da iş hayatında haksızlığa maruz kalıyor olabilir. Böylesi durumlarda rüyanın dalalet ettiği durumlar uğranılan haksızlıkların sonunda sıkıntılı günlerin daha da artacağı ve ruhen altına girilen yükün daha da ağırlaşabileceği öngörülür.

Rüyada Yanan Araba Görmek

Bu durumda da daha çok kişinin yaptığı bir hatanın daha da büyümüş ve kimi yakın kişilerde umulandan daha çok zarara yol açılmış olabileceği tabir edilir. Başkasının arabasını yakmak da araba çalındığını görmek ile eşdeğerde manevi bir hasarın rüyalardaki yansıması olarak algılanır. Özellikle gerçek hayatta olduğu gibi bir nesne yahut kişiye madden zarar vermek rüyayı gören kişinin pişmanlıklarla dolu zamanlar yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Söz konusu pişmanlıkların kişinin bilerek ya da bilmeden yaptığı hatalar olmasına bakılmaksızın hatanın etkilediği kişilerden özür dilemesine veya onlara karşı utangaçlık duymasına yol açması tahmin edildiği üzere kaçınılmazdır. Böylesi rüyaların gerçek hayatta rüyayı gören kişiyi zor durumlara sokacağı da kaçınılmazdır.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın