Rüyada Arabadan İnmek

Bu rüya uzun zamandır uğraş verilen konularda bir nebze daha sabır ile olumlu sonuçların alınacağına delalettir. Rüyada arabadan inmek huzuru, güzel haberleri, güzel bir ahlakı müjdeler. Başka bir tabire göre ise rüya sahibinin bazı önemli konularda fikrinin değişeceğine alamettir.

Rüyada Araba Sürmek

İş yaşamında mevki yükselmesine ve başarıya delalettir. Rüyada araba sürdüğünü gören kimsenin çokbaşarılı olduğu konularda uzman sıfatı taşıyabileceğini ancak bunun için kritik anlarda akılcı kararlar alması gerektiğini rivayet eden bir rüyadır.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüya sahibinin işi eğer yoğunluğu bol olan bir işse eğer, bu amaçla başka şehirlere gidebileceğini işaret eden bir rüyadır. Başka tabircilere göre kamu personelliğine delalettir.

Rüyada Yokuş Aşağı İnmek

Hayırla tabir edilen rüyalardan değildir. Rüya sahibinin hanesinde, özellikle mal varlıkları üzerinden yaşanacak kayıplardan ötürü tartışma çıkacağı rivayet edilir. Tüccar bir kimsenin bu rüyayı görmesi, rüya sahibinin yüksek meblağların söz konusu olduğu durumlarda karar verirken iki kere düşünmesi gerektiğine delalettir.

Rüyada Otobüse Binmek

Hayırlı bir rüyadır. Rüyasında otobüse bindiğini gören kimsenin eğlenceli, keyifli zamanlar geçireceği, huzurlu olacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin etrafında birbirine kızmış kimselerin yıldızlarının tekrardan barışacağı işaret edilir.

Rüyada Bisiklete Binmek

Efor sarf edilmesi gereken bir dönemi işaret eder. Rüya sahibinin bisiklete bindiğini görmesi, hayatının bir alanında, yüksek olasılıkla hanesi ya da mesleki ortamı içerisinde, sorunların yaşanacağına ve bu sorunların rüya sahibinin çabasıyla çözüleceğine delalettir. Başka bir tabire göre ise yine bu tarz sorunlar yaşanacağı ancak bu sorunların tanındık ve güvenilir bir kimsenin desteğiyle ancak çözüleceği rivayet edilir.

 

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın