Rüyada Anne Sütü Görmek

Hayırlı rüyalardandır. Rüyada anne sütü görmek rüya sahibinin ahlakının güzel olduğunu ve çok talihli bir döneme gireceğini işaret eder. Bu rüyanın görüldüğü dönemde rüya sahibi eğitimine devam eden bir kimseyse eğitiminde, çalışan biriyse mesleğinde başarılı bir noktaya gelecektir. Aynı zamanda bolluk ve bereketi müjdelerken, zamanında iyi değerlendirilmesi gerektiğini tabir eder.

Rüyada Anne Olmak

Bolluk ve bereketi müjdeleyen rüyalardandır. Dini tabirlere göre rüya sahibinin varsa dertleri deva bulacak yoksa dilekleri kabul olacaktır. Maddi açıdan refaha ermeye delalet olan bu rüya aynı zamanda akılcı yatırımlar yapan rüya sahibinin geleceğini de garanti altına alacağını rivayet eder. Genel anlamda maddi anlamda rahatlamaya delalettir.

Rüyada Emzirmek

Rüyasında öz bebeğini emzirdiğini gören kişinin, evladı tarafından yaşayacağı gurur ve heyecanı işaret eder. Rüya sahibinin bebeğinin ilerideki zamanlar içerisinde başarılarıyla ailesini mutlu edeceği ve üstelik çocuğun ileride çok güzel bir mesleğe sahip olacağı tabir edilir.

Rüyada Kız Bebek Emzirmek

Hayırla tabir edilen rüyalardandır. Rüyada kız bebek emzirdiğini görmek, rüya sahibinin bugüne dek yaptığı fedakarlıkların, gösterdiği saygı ve sevginin kendisine çok daha fazla bir şekilde geri döneceği işaret edilir.

Rüyada Kedi Yavrusu Emzirmek

Rüyasında bir kedi yavrusunu emzirdiğini gören kimsenin şefkatli ve koruyan, kollayan bir kimse olduğu rivayet edilir.Rüya sahibini güzel ahlaklı, can taşıyan her varlığın yaşamaya hakkı olduğu bilen biri olduğu kendisine müjdelenmiştir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın