Rüyada Asılmak

Hayırla yorumlanan rüyalardandır. Rüyada asılmak rüya sahibinin hayır işleyen iyi bir kimse olacağı kendisine müjdelenmiştir. Yaşanılan problemlerin sona ereceğine, talihin rüya sahibinden yana olacağına delalettir. Ayrıca rüya sahibi mantıklı kararlar aldığı takdirde, ileri dönemler için hayırlı, başarılı işler yapacaktır.

Rüyada Asılan Birini Görmek

Rüya sahibinin maddi açıdan refaha ereceğine işarettir. Mesleğinde geldiği noktada başarılarından ötürü herkesin itibar ettiği, güven duyduğu bir kimse olacağı rivayet edilir. Kolay kolay işinden çıkmayacağı rüya sahibine müjdelenmiştir.

Rüyada İdam Görmek

Talihsiz bir dönemi tabir eden rüyalardandır. Rüyasında idam gören kimsenin, rüyayı gördüğü dönem içerisinde, hem sağlığına hem de çevresinde gelişen olaylara dikkat etmesi ve temkinli olması gerekebilir. Meslek hayatındaki bazı sıkıntılara da delalet olan bu rüya genel anlamda sıkıntılı bir sürece delalettir.

Rüyada Darağacı Görmek

Sanıldığı gibi kötüye tabir edilen rüyalardan değildir. Rüyasında darağacı gören kimsenin huzurlu bir döneme gireceği, dileklerinin gerçek olacağı, amaçlarına ulaşacağı rivayet edilir.

Rüyada İdam Sehpası Görmek

Rüyada idam sehpası görmek endişeli günleri işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin kendisinin yarattığı bazı belirsizliklerin çözümünü ya da sonucunu beklerken endişe duyacağı tabir edilir.

Rüyada Asılmaktan Kurtulmak

Rüyada asılmaktan kurtulduğunu görmek hayırla tabir edilir. Rüya sahibinin huzurlu, şanslı ve güvenli bir döneme gireceği bu dönem içerisinde hayatında ne sağlık problemi ne de başarısızlık yaşayacağı, barışın ve refahın hakim olacağı rivayet edilir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın