Rüyada Araba Lastiği Görmek

Rüyada araba lastiğinin görülmesi yeni heyecanların yaşanacağına ve yeni fikirlerin filizleneceğine delalet eder. Kişinin hayatını değiştirmek ve daha iyi bir hayat yaşama isteği için mücadele edeceği ve olumsuz durumlardan sıyrılarak mücadele edeceğine işaret eder. Rüyada araba lastiği görmek hayırlı ve güzel bir yolculuk anlamına da gelmektedir. İş seyahati için yurt dışına çıkmak ve uzun zamandır eğitim almak için beklenen seyahate çıkmak da bu rüyanın yorumları arasında bulunmaktadır.
Araba lastiğinin bir diğer yorumu ise kader şeklindedir. Araba lastiği görülmesi genellikle kadere yorulur. Kişinin akıl ve mantığı ile hareket etmesi gerektiği ve ciddi kararları alması gerektiğinin vaktinin geldiğini işaret eder. Ailesinden bağımsız yaşaması gerektiği, kimseye hesap vermeden özgür iradesi ile hareket etmesi gerektiği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Patlak Araba Lastiği Görmek

Rüyada patlak araba lastiği görülmesi hayra yorulmaz. Rüya sahibi kişinin olumsuz durumlardan etkileneceği bir döneme gireceği söylenir. Hayati önem taşımakta olan hataların yapılacağı ve kişinin borçlanacağı şeklinde yorumlar da mevcuttur. Elinde mevcut olan malların bir hiç uğruna kaybolacağı ve maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağı bu rüyanın yorumları arasındadır.

Rüyada Araba Lastiği Değiştirmek

Rüyasında arabanın lastiğini değiştirdiğini gören kişi kaybettiği bir hakkını yeniden kazanacak demektir. Mahkeme ile birlikte hareket edecek olan kişinin iş hayatındaki maddi kayıplarını düzelteceği ve toparlanarak eski günlerine döneceği söylenir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Devran YAMAN

merhabalar rüyamda arabamın dört tekerinin de patladığını ve arabama binip patlak tekerlek üzerinde gittiğimi gördüm yanımda da kız arkadaşım vardı. Bir gün öncesinde de arabamla geri geri gittiğimi gördüm. tabirlerde tadmin edici bir cevap yoktu yorumlayabilirsiniz?

Behçet aras

Rüyamda kendi aracimla biyere gidiyorum nereye gittiğimi bilmiyorum ama sağ ön tekerin havasının azaldığını fark ediyorum inmesi ile birlikte hemen solumda bir lastikci onun yanında biran daha biraz ilerde sağda Birtane daha var bukadar

Ali Polat

Merhaba rüyamda arabamın tekerlerini çalmışlar ve yerine 8 adet teker ama havası inik olarak bırakmışlar. 4 adedi güçlü kalın dişli lastik, 4 adedi kabak lastikti. Lastik diye arabayı gördüm. Lastikçinin işçisi lastikleri şişirdi. Ben 50-60 TL düşünürken lastikçi 10 TL istedi. Ben de verdim. İşçiye de 20 TL vermek istedim ama lastikçi 2,5 TL ver dedi. Ben de bir daha 10 TL verdim. Lastikçi işçisine İngilizce bir şeyler söyledi. İşçisi de tamam dedi. Sonrasında uyandım. Bu ne anlama geliyor?