Rüyada Antep Fıstığı Görmek

Rüyada Antep fıstığı görmek kişinin bu günlerde zor günlerin üstesinden gelmek için çaba sarf ettiğine, maddi ve manevi açıdan büyük zarar gördüğüne, çevresinde bulunan değer verdiği ve kendisini çok seven birinin yardımı ile bu dönemin üstesinden geleceğine, borçlarından kurtulup stres ve endişe dolu günleri arkasında bırakacağına işaret eder.

Rüyada Antep Fıstığı Yemek

Rüyada Antep fıstığı yemek kişinin çalımla hayatında her şeyin yolunda gittiğine, büyük başarılara sahip olduğuna, takdir gördüğüne, ün kazandığına ve bu ün sayesinde karşısına çıkacak sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve rahat bir hayata sahip olacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin terfi sahibi olacağına, söz geçiren bir makama ulaşacağına ve saygınlık kazanacağına işaret eder.

Rüyada Antep Fıstığı Kabuğu Almak

Rüyada Antep fıstığı kabuğu almak kişinin hem sosyal hem de çalışma hayatında zor ve sıkıntılı günlerinin olduğuna ancak tüm bu sorunların üstesinden geleceğine, karşısına yepyeni fırsatlar çıkacağına, maddi açıdan rahatlığın manevi olarak da huzuru peşinden getireceğine işaret eder. Rüya sahibinin yakın zamanda çok mutlu olacağına, yüzünün güleceğine, eline geçecek toplu bir para olacağına delalet eder.

Rüyada Antep Fıstığı Almak

Rüyada Antep fıstığı almak rüya sahibinin yolunda giden hayatının, mutlu günler geçirdiği ve maddi açıdan çok rahat olduğu şu günlerin artarak devam edeceğine, kişinin hanesinde her daim olacak huzurun ve refahın eksik olmayacağına, bereketin hakim olacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

fahri

rüyamda köylümüzden biri benim iznim olmada antep fıstığını bşr kısmını toplarken gördüm anlamı ne acaba