Rüyada Aranmak

Rüyada aranmak kişinin hayatında ufak sorunlar olacağına ancak bu durumların rüya sahibinin yaşam enerjisini olumsuz etkiyecek büyüklükte olmadığına işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin iş için çıkacağı bir yolculuğa ve bu yolculuk sırasında bir takım engeller ve sorunlarla karşılacağına delalet eder.

Rüyada Polis Tarafından Aranmak

Rüyada polis tarafından aranmak kişinin hem iş hem de sosyal hayatında olan bazı sorunlar olduğuna, devlet kurumları ile arasında oluşacak sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Maliye Tarafından Aranmak

Rüyada maliye tarafından aranmak rüyayı gören kişinin uzun bir müddet boyunca maddi açıdan zorlu günler geçireceğine, borçlara gireceğine ancak bir türlü toparlayamayarak her geçen bu zararın artacağına tabir edilir.

Rüyada Asker Tarafından Aranmak

Rüyada asker tarafından aranmak kişinin aile bireylerine karşı olan sorumluluklarını yerine getirmediğine, bu nedenle yaşayacağı tatsızlıklara, ufak kavgalara delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin çok zor ve sıkıntılı zamanlardan geçeceğine de işaret eder.

Rüyada İcra Dairesi Tarafından Aranmak

Rüyada icra dairesi tarafından aranmak kişinin çalışma hayatındaki sorunların maddi gelirine yansıyacağına, maddi kaynaklarının azalacağına bu nedenle büyük bir zarara gireceğine, alınan borçların yeterli gelmemesi sonucu her geçen bu zararın artacağına, rüya sahibini bekleyen hüzünlü ve stres dolu günlere tabir edilir.

Rüyada Telefonla Aranmak

Rüyada telefonla aranmak rüya sahibinin yeteneklerini geliştirmek sarf ettiği çabaların karşılığını bulacağı günün geldiğine ve artık hayattaki hedeflerini gerçekleştireceğine, büyük başarılar elde edeceğine işaret eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!