Rüyada Alnından Öpülmek

Rüyada alnından öpülmek kişinin hayatının en başarılı olduğu dönemi yaşayacağına, öğrenci ise sınavlardan geçeceğine, yetişkin bir kimsenin ise elde edeceği terfiye, ulaşacağı yönetici pozisyonuna ve insanlara yardım eden, çok iyi bir lider olacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin çevresindeki herkesi gururlandıracak işler yapacağına, iyi yerlere geleceğine, ödüller kazanacağına, büyük bir üne kavuşup, herkes tarafından bilinen ve tanınan bir kimse olacağına delalet eder. Bazıların göre bu rüya kişinin alacağı güzel ve sevindirici bir habere işaret eder.

Rüyada Başka Birinin Alnından Öpmek

Rüyada başka birinin alnında öpmek kişinin çevresinde olan sevdiği bir kimseyi başarılarından dolayı takdir edeceği manasına gelir. Rüyada alnından öpülen kişi bekar biri ise hayırlı bir kişi ile karşılaşacağına, söz, nişan gibi evlilik adımlarının yakın zamanda atılacağına delalet eder. Bazılarına göre bu kişinin başarı haberlerinin alınacağına, eğer bu kişi aile üyesi ise tüm haneye güzellikler ve mutluluklar getirecek kadar büyük bir müjde alınacağına işaret eder.

Rüyada Birini Öpmek

Rüyada birini öpmek güzel haberlere işaret eder. Rüya sahibi evli bir çift ise yakında alacakları bebek haberine işaret eder. Rüya sahibinin malının artacağına, haneye gelecek berekete, zenginliğe ve bolluğa delalet eder. Kişinin rüyada birini öpmesi ayrıca uzaklardaki birinden gelecek habere ya da nişan, düğün, söz gibi kalabalık kutlamalar için bir davet alınacağına işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Ramazan Özkarakaş

Annem rüyasında sevgilimin alnından öpmüş bunun yorumu nedir