Rüyada Anneye Sarılmak

Rüyasında anneye sarıldığını görmek hayırla yorumlanır. Rüyasında annesine sarıldığını gören kişi hayırlı, fedakâr, vefalı ve ailesine düşkün bir kimsedir. Bu kişi ailesinin mutluluğu için her türlü maddi ve manevi çabayı göstermeye hazır, bencil olmayan kişi olarak tabir olunur. Ailesinin hayır duasını aldığına, annesine olan hürmetine ve bu sebeple sevap kazandığına işaret olan bu rüya, rüya sahibine müjdeli haberler getirecektir. Hem manen hem madden olumlu gelişmelerin olacağına ve hayatını iç huzuruyla sürdüreceğine delalettir.  Annesinin hayır duasını kazandığına ve bunun da ömrüne bereket olacağı manası da taşır. Bir rivayete göre ise rüyada anneye sarılmak, hayırlı bir evlilik olarak yorumlanır ve bu evliliğe annesinin rızası vardır. Başka bir yoruma göre rüyada anneye sarılmak kişinin çok fazla şefkate ihtiyacı olduğunu, bu şefkati sevdiklerinden ve çevresinden göremediğini gösterir.

Rüyada Ölmüş Annesine Sarıldığını Görmek

Rüyasında ölmüş annesine sarılan kişinin annesine karşı çok fazla hasreti vardır. Bu rüya kişinin annesinin adına hayır yapması ve annesine dua etmesi gerektiğinin işareti olarak da yorumlanır. Bir başka rivayete göre ise kişinin duyduğu derin pişmanlıkların ardından gelecek doğru hareketlere işarettir. Rüya sahibi pişman olduğu meseleleri telafi etmek için mücadele edecek ve daha hayırlı işlere yönelecektir.

Rüyada Anneye Sarılıp Ağlamak                       

Rüyada annesine sarılıp ağladığını gören kişi, yaşadığı kötü günlerin ve yorgunlukların ardından mutlu günlere kavuşacaktır. Rüya sahibinin olumsuz olarak neticelenen işlerinin ardından hayırlı kapılar açılacağının ve akıttığı yaşların mutluluk gözyaşlarına dönüşeceğinin habercisidir. Rüya sahibi umudunu kaybetmemeli ve şer görünen meselelerin ardından gelecek hayrı beklemelidir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın