Rüyada Araç Görmek

Rüyada araç görmek farklı şekillerde yorumlanır. Bir yoruma göre rüyada araç görmek, maddi olarak alınan tedbirlere işarettir. Çok fazla yük ile yüklenmiş bir araç görmek büyük bir mesuliyet gerektiren işe cesaretle gireceğinize ve korkmayacağınıza delalet iken, bir at arabası görmek başarıya kavuşulacağının habercisidir. Kaza yapmış bir araç görmek kişinin mevkisinin, makamının yükseleceğine işaretken, yuvarlanmış bir araba görmek uzun sürmeyecek itibara ve geçici övgülere işarettir. Rüyada otomobil gibi bir araç görmek suçsuz olduğunuz bir konuda suçlanacağınıza, hakkınızın yeneceğine delalettir. Bebek aracı gören kişinin ise parasal konularda yaşayacağı sıkıntılar vardır.

Rüyada Beyaz Araç Görmek

Rüyada herhangi bir beyaz araç gören kişi için hayatında yeni başlangıçlar olacak, yeni sayfalar açılacaktır. Aynı zamanda bu rüya tecrübelere verilecek kıymeti de işaret eder. Rüyayı gören kişi ya tecrübe sahibi kişilerin tecrübelerinden istifade edecek ya da kendi hatalarından edindiği tecrübelerden ders çıkararak daha emin adımlar atacaktır.

Rüyada Siyah Araç Görmek

Rüyada siyah araç görmek rüya sahibinin ün, şöhret konusunda hırslarının olduğuna işarettir. Bu kişi toplumda veya kendi çevresinde itibar kazanmayı, tanınan bir kişi olmayı, nam salmayı hedeflemekte ve bu amaçla hareket etmektedir. Takdir edilmek, göz önünde olmak, dikkat çekmek gibi maksatları olan bu kişi, mevkisini artırmak konusunda da hırslıdır. Bu rüya, rüya sahibinin hedefe giderken gözü kara bir şekilde ilerleyeceğinin de işaretidir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın