Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyada ameliyat olduğunu görmek, rüya sahibinin günahlarının hafifleyeceğine işarettir. Çektiği hastalık nispetinde günahları azalacak ve arınacaktır. Kişinin manen temizlenmesi söz konusudur. Bir başka rivayete göre ise rüyada ameliyat sağlık açısından problemsiz bir ömre delalettir.

Rüyada Ameliyat Masasında Öldüğünü Görmek

Rüyasında ameliyat edilirken öldüğünü görmek rüya sahibinin ömrünün uzayacağına delalettir. Bu rüyanın birçok yorumu vardır. Bir başka yoruma göre rüyasında ameliyat olan kişi, ilim sahibi birinden istifade edecek ya da bir kişi vesilesiyle maddi olarak menfaat sağlayacaktır.

Rüyasında Bir Başkasını Ameliyat Etmek

Rüyasında bir kişiyi ameliyat ettiğini görmek kişinin bir işin mesuliyetini üzerine aldığını ve bu işi hakkıyla yapacağını gösterir. Rüya sahibi kimseye mahcup olmadan yaptığı işten başarıyla çıkacaktır. Rüyasında birini ameliyat ederken, kendisini doktor olarak görmek ise kişinin hanesi tarafından samimi bir sevgiyle sevildiğinin ve bu muhabbetin devam edeceğinin işaretidir. Bir başka rivayete göre ise bu rüya hayırsız olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi dikkatli davranmalı ve dışarıdan beklemediği bir şekilde gelecek belaya ya da kötülüğe karşı hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada Ameliyat Olduğunu Söylemek

Rüyasında ameliyat olduğunu bir başkasına söylediğini gören kişinin bir sırrı ya da sırları vardır. Açığa çıkmasını istemediği bir şeyin ortaya çıkacağı ve kişinin bu yükten kurtulacağı manasına gelir. Bir başka yoruma göre ise kişinin arkasından çevrilen gizli kapaklı işler gün yüzüne çıkacak ve kişi etrafını gözden geçirecektir. Böylelikle rüya sahibi güvenilir olmayan insanları hayatından çıkaracak, güvenilir olan kişilerle dostluk kuracaktır.

Rüyada Ameliyat Olduğunu Saklamak

Rüyasında ameliyat olup da bunu sakladığını gören kişinin sevdiklerine söylemeyip, ortaya çıkınca etrafının güvenini sarsacak bazı gizli meseleleri vardır. Bu rüya, rüya sahibi için bir ikaz manasına gelebilir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın