Skip to Content

Rüyada Altına Kaçırmak

Rüyada altına kaçırdığını gören kişinin mal varlığının artacağı ve maddi açıdan refaha kavuşacağı tabir edilir. Gerçek hayatta maddi sıkıntıları olan kişi, işlerini kısa bir süre içerisinde yoluna koyar ve doğru yatırımlar ile zenginliğe kavuşur. Kişinin kendisinin alacağı önemli kararlarda daha dikkatli seçimler yapması halinde eline yüklü miktarlarda para geçeceğine ve bu para ile yeni iş kollarına yöneleceğine, ancak kararlarında ne denli bencilse o denli mahcubiyet yaratacak kötü sonuçlar oluşabileceğine delalettir. Rüyasında altına kaçıran kişi, buna başka insanların da şahit olduğunu görürse bu da zenginliğin kalıcılığı anlamına gelir.

Rüyada Altına Kaka Yapan Birini Görmek

Rüyasında altına kaka yapan birini görmek, rüya sahibinin o kişi ile yeni iletişimlere geçeceği ve sorumluluk gerektiren bir ilişki içerisine gireceğini gösterir. Özellikle iş hayatı içerisinde bir ilişkiyi işaret eden bu rüyada altına kaçırdığı görülen kimsenin iş hayatında tecrübeli, akıllı ve kolay kolay dolandırılmayacak biri olduğuna delalettir.

Rüyada Büyük Abdestini Altına Kaçırdığını Görmek

Rüyada büyük abdestini altına kaçırdığını görmek, kişinin karakteri ve rüyanın diğer unsurları ile beraber çok farklı anlamlar taşıyabilir. Örneğin; kişi kendi hayatında paraya düşkün ve cömert biri değilse, kişinin kendi malına olan düşkünlüğü yüzünden yakınlarından uzaklaşmasına ve kendi servetini manevi açıdan yoksun ortamlarda genişleteceğini işaret eder. Gerçek hayatında yoksulluk çeken kişinin ise fakirlikten kurtulacağı ve refaha kavuşarak daha huzur dolu yeni bir hayata kavuşacağı şeklinde yorumlanır.