Skip to Content

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek o arkadaşın hayatında kısa vakitte güzel gelişmeler olacağı ve bunun haberini de rüya sahibine ileteceği şeklinde yorumlanır. Arkadaşının hayatındaki güzel gelişmelerin haberini almak rüya sahibini de oldukça mutlu edecektir. Bir başka rüya tabirine göre de, rüyayı gören kimsenin bilmeden, rüyada ağlayan arkadaşını üzdüğü söylenir.

Rüyada Arkadaşını Görmek

Rüyada arkadaşını görmek, rüyanın içeriğine göre çok farklı anlamlara gelebilir. Kasvetli bir rüyada arkadaşını görmek, yalnızlık ve hayal kırıklığına alamettir. Bir başka tabire göre ise çok yakın arkadaşı rüyada görmek, mutluluk veren bir haberi müjdeler.

Rüyada Başkasının Ağladığını Görmek

Rüyada ağladığı görülen kişiyi rüya sahibi tanıyorsa, o kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağı rivayet edilir. Ancak tanınmayan birinin ağladığını görmek, devletin güzel günlerine şahitlik edileceğine delalettir.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak birbirinden farklı birçok tabir için müsait olduğundan rüyanın içeriği, yorumlamada çok büyük bir önem taşır. Örneğin; hıçkırarak ağlamak, üzücü bir olay yaşanacağı ve ardından birbiri ardına sıkıntıların geleceğine alamettir. Ya da rüyasında kan ağladığını gören kimsenin, sevdiği birinin derdine ortak olarak, onun adına üzüleceği delalet edilir.

Rüyada Eşini Ağlarken Görmek

Rüyasında eşinin ağladığını gören kişinin, eşi ile arasının rüyadaki havanın aksine mutlu ve huzurlu olacağı alamet edilir. Ufak tefek tartışmaların kolayca atlatılacağı rivayet edilir. Eğer rüya sahibi evli ve çocuksuzsa, yakın zamanda nur topu gibi bir evlat sahibi olmaya karar verebilirler.