Rüyada Ağaca Tırmanmak

Rüyasında ağaca tırmandığını gören kişi hayatı için yeni ve zorlu hedefler belirlediği manasında ele alınabilir. Özellikle okul hayatında gençlerin üniversiteye girişi ya da yıl sonunda başarılı bir dereceyle eğitim sezonunun bitirilmesi gibi yorumlanması da yanlış olmaz. Yetişkinler için düşünüldüğünde öğretmenliğin küçük yaş grupları üzerinde verdiği eğitimleri de ifade eder.

Rüyada Ağaca Çıkmak

Bu noktada rüyada ağaca tırmanmak özellikle hareketli, canlı ve neşeli ortamlarda yaşanacak günlerin habercisi de olabilir. Özellikle ağaca tırmanmanın gerçek hayattaki karşılığı ne kadar zor ise rüyayı görenin de zorlu bir hayat içerisinde olduğu doğal olarak düşünülebilir ancak gelecek günlere dair bir yorum yapılacak olursa bu zorlukların bir süre daha devam edebileceği de öngörülebilir.

Özellikle ihtiyarlık çağındaki kişiler için bakıma muhtaçlık ve hastalıkların yaşandığı bir zamana tekabül eden bu rüyayı duygu değişimlerine ve alınan kararlara bağlılık olarak tabir etmek de mümkündür.

Rüyada Ağaçtan Düşülmesi

Zorlu bir sürecin ardından beklenen nekahet döneminin yaşanması için daha fazla zamana ihtiyaç duyulmasının göstergesidir. Daha keskin bir yorum yapılacak olursa bu noktada kişinin emek verdiği bir ilişkide yanılgıya düştüğü konusunda da tabir edilebilir. Bu noktada bir kişiyle yaşanan güvensizlik tecrübesinin rüyayı gören kişinin sonraki hayatında genel olarak hissedilen bir duygu olmasının göstergesi de olabilir. Hayal kırıklığı ve duyguların karmaşıklaşacağı bir dönemin başlangıcı olarak kabul edilen bu durum rüyada ağaçtan düşmenin çok da hayra alamet olmadığı konusunda fikir verir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın