Rüyada Altın Kolye Takmak

Rüyada altın kolye takmak rüya sahibi için iyi gelişmeler olacağını gösterir. Şansının yaver gideceğine, hayallerinin gerçekleşmeye başlayacağına ve hedeflerine ulaşacağına rivayet edilir. Ayrıca hastaysa şifaya, mutsuzsa saadete kavuşacağı, dert ve sıkıntılarından kurtularak huzura ulaşacağına işaret eder.  Aynı zamanda iş hayatında da olumlu yönde değişiklikler yaşanacağına, iş kurmaya veya mevcut işte her anlamda ilerleme kaydedileceğine delalet eder.

Rüyada Altın Kolye Görmek

Rüyayı gören kişinin insanlar arasında sevilen, iyi işler yapan ve hayırla yad edilen, ahlaklı biri olduğuna işaret eder. Bu kişinin her zaman iyi niyetli olduğunu, insanlara yardım etmeyi seven, kötülükten ise özenle kaçınan biri olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Altın  Yüzük Görmek

Aileden miras kalması yoluyla ya da herhangi farklı bir şekilde ele geçecek  olan para veya mala işaret eder. Bu miras ya da ele geçen para ile borçlardan ve sıkıntılardan kurtulunacağı  ve maddi anlamda rahatlanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Altın Kolye Hediye Almak

Rüyasında bir başkasına altın kolye hediye eden kişinin yeni bir kısmetle karşılaşabileceği veya hoşlandığı kişiyle duygusal anlamda daha da yakınlaşabileceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Altın Kolye Hediye Edilmesi

Kendisine altın kolye hediye edildiğini gören kişinin karşısına kendisini çok sevecek ve çok değer verecek bir kimsenin çıkacağı ve onunla mutlu ve huzurlu bir ilişkiye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Altın Gerdanlık Takmak

Rüya sahibinin huzurlu bir yuva kuracağını, mutluluk ve refah içerisinde yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Altın Görmek

Bazı yorumcılar rüyada altın görmeyi kişinin üzerine bazı sorumlulukları, ağırlıkları, zorlukları alacağı ve bu yüzden de bazı sıkıntılara düşebileceği ve üzülebileceği şeklinde yorumlasalar da rüyada altın görmek yorumcuların büyük çoğunluğunca olumlu ve hayırlı bir rüya olarak değerlendirilir. Dertlerden, kederden kurtulunacağı, iş ve aile hayatında, gönül işlerinde güzel gelişmeler yaşanacağı, çevresinde sevgi, saygı ve itibarının artacağı şeklinde tabir edilir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın