Rüyada Altın Kemer Görmek

Rüyada altın kemer görmek rüya sahibinin özel hayatına ait bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada altın kemer görmek ayrıca mutluluğa kavuşmaya ve aşk hayatının yolunda olduğu şeklinde de tabir ediliyor.

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Rüya da gerdanlık görmek kadın ve erkeğe göre farklı tabir edilir. Rüyayı gören kişi kadın ise evlilik olarak yorumlanıyor. Eğer altın gerdanlığı rüyasında gören kişi erkek ise devlet kapısında iş bulmaya işarettir.

Rüyada Sahte Altın Görmek

Rüyada sahte altın görmek rüyayı gören kişinin gerçekleşeceğini sandığı bir işinin son andan bozulacağı anlamına gelir. Rüyada gerçek sanılıp sahte çıkan altın arzu ettiğiniz bir işin bir anda ters dönüp arzuladığınız şekilde olmayacağına işarettir.

Rüyada Altını Saklamak

Rüyada bir yerde bulduğunuz altını alıp saklamanız rüya sahibinin yakında şaşkınlık yaratacak olaylar hakkında sır olarak bilgi alacağına delalet eder.

Rüyada Altın Külçesi Görmek

Rüyada altın külçesi gören kişi tabircilere göre maddi anlamada zarara uğrar. Altın külçe her ne kadar olumlu bir rüya gibi görünse de maddi sıkıntıya işaret eder.

Rüyada Altın Taç Görmek

Rüyada altın taç görmek oldukça güzel yorumlanıyor. Onura, güce ve saygınlığa işaret eder. Rüyayı gören kişiye altın tacı kimin taktığı da oldukça önemlidir. Rüyada altın taç takmak ruhsal olarak düzelmeye ve psikolojik olarak da rahatlamaya işaret eder.

Rüyada Altın Kıyafet Giymek

Rüyada altın kıyafet görüp giymeniz ise evleneceğiniz kişi ile aynı statüde olmayacağınız anlamını taşıyor.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Tuğrul

Rüyamda duvar üzerinde altın kemer gördüm ve gidip aldım. Tokası dikdörtgendi ve arkasında ince karton gibi bir şey vardı. Toplu iğnelerle tutturulmuştu. Hepsini çıkardım ve sonra ne kadar ağırdır diye elimde tutuyordum. Kemer püsküllü bir şekildeydi. Bu rüyam ne anlama geliyor?