Skip to Content

Rüyada Altın Bulmak

Rüyada altın bulmak sıkıntıya düşmeye ve daralmaya işaret eder. Rüyada altın bulmak sıkıntıdan kurtulmak için çare aramaya da delalettir. Rüya sahibinin karamsar ve oldukça umutsuz durumlara düşeceğine de yorumlanır.

Rüyada Define Bulmak

Rüyada define bulmak rüyayı gören kişinin yokluktan varlığa geçeceğine ve sıkıntılarının son bulacağına işaret eder.

Rüyada Altın Toplamak

Rüyada altın toplamak oldukça hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin hayatının oldukça iyi olacağına şanslı ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada Çeyrek Altın Bulmak

Rüyada çeyrek altın bulduğunu gören kişi kedisinin dışında olan bir borcun ya da maddi sıkıntının içinde yer almak zorunda kalacağını gösterir.

Rüyada Altın Bulup Satmak

Rüyada altını bulup ardından altını sattığını gören kişi sıkıntıya düşecek fakat hemen sıkıntıdan kurtulacak olarak yorumlanıyor.

Rüyada Altın Bulup Sahibine Vermek

Rüyada altını bulup sonrada bu altını sahibine verdiğini gören kişi oldukça büyük kazançlar elde edecek iken Hak yolunda daha hayırlı işler yaparak helal para kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Çamurda Altın Bulmak

Rüyada çamurda altın bulmak az para harcanarak çok kazançlı bir iş yapılacağına işarettir.

Rüyada Denizde Altın Bulmak

Rüyada denizde altın bulmak rüyayı gören kişinin değer verdiği bir kişi tarafından desteklenerek oldukça kazançlı bir işe girişeceğine işaret eder.

Rüyada Tarla da Altın Bulmak

Rüyada tarlada altın bulmak rüyayı gören kişinin evini geçindirdiği paranın helak olacağına ve borç sıkıntısı yaşayacağına delalet eder.