Rüyada Altın Almak

Rüyada altın almak rüyayı gören kişinin birisini kendine örnek aldığına işarettir. Rüyada altın almak örnek alınan kişinin usta, deneyimli işinde mahir bir kimseye işaret eder. Örnek alınan kimsenin sayesinde de ilerinde daha ustalaştığını gösterir.

Rüyada Birisinden Altın Almak

Rüyada herhangi birisinden altın aldığınızı görmeniz iş hayatınızda ya da eğitim hayatınızda hayırlı olaylar veya durumlar ile karşılaşacağınıza delalet eder. Bu hayırlı olan işlerin sonrasında ise bol kazanç elde ederek rahat bir hayat sürme ile de tabir olunur.

Rüyada Kuyumcudan Altın Almak

Rüyanızda kuyumcuya girerek altın almanız, hayatınızda örnek aldığınız ve konusunda uzman olan kişiden esinlenerek yapmış olduğunuz iş ya da proje sonucunda başarılı olacağınıza ve de büyük kazançlar elde ederek güzel bir kariyer yapacağınıza işarettir.

Rüyada Çeyrek Altın Almak

Rüyanızda çeyrek altın aldığınızı görmeniz sıkıntı ile tabir olunur. Kazanılan paranızın sıkıntı yaratacağına ya da sizin olmayan bir borcu yüklenmek sorunda kalarak dara düşeceğinize de yorulur.

Rüyada Altın Kolye Almak

Rüyada altın kolye almak ise rüyayı yören kişiye karşı gizlice aşk besleyen birine işarettir. Bu kimse rüya sahibini sürekli takip eden ve uzun zamandır izleyen birisidir.

Rüyada Altın Bilezik Almak

Rüyada altın bilezik almak, rüya sahibinin kendisine örnek aldığı kişi ya da ustası tarafından maddi ya da manevi büyük değeri olan bir mirasın kalacağına işarettir.

Rüyada Altın Yüzük Almak

Rüyada altın yüzük almak kolay yol ile elde edilecek olan kazanca, müjdeli habere ya da hasret ile beklenen kişiye kavuşmaya delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!