Rüyada Alkol Almak

Rüyada alkol almak İslami kurallara göre olumsuz bir yoruma işarettir. Rüyayı gören kişinin çevresindekilerin kişilerin dini olarak uygun olmayan kişiler olduğuna yorumlanır.

Rüyada alkol almak aynı zamanda rüyayı gören kişinin Hak yolundan uzak bir hayat sürdüğüne de işaret ediyor. Bu rüya aynı zamanda harama el uzatmaya ve helalden uzaklaşmaya da delalet eder.

Rüyada alkol aldığını gören kişi bekâr ise hayatında ahlaksız bir kadının varlığına işaret eder. Rüyada alkol aldığını gören kişi evli ise ailesinin rızkını haramda yiyen kişiye yorumlanıyor.

Rüyada Sarhoş Olmak

Rüyasında sarhoş olduğunu gören kişi dünya işlerine fazla önem vererek imanını terk ettiğine işaret eder. Bunun yanı sıra sarhoş olduğunu gören kişi sıkıntılı ve kederli haber alacağına da delalet eder.

Rüyada sarhoş olmak bazı rüya tabircilerine göre ise bolluk berekette ve maddi anlamda kazanca da işaret ettiği tabir edilir.

Rüyada Alkol Bağımlısı Olduğunu Görmek

Rüyada alkolik olduğunu görmek, alkolle bağımlı olduğunu görmek sıkıntı yaşanabilecek olan olaylara işaret eder. Bu sıkıntıların sonrasında ise hayatının alt üst olacağına delalettir. Rüyada alkol bağımlısı olduğunu görmek İslami yorumlara göre ise kişinin tövbe ederek Hak yoluna dönmesi için uyarı olarak yorumlanıyor.

Rüyada alkolik olduğunu görmek bazı tabirciler için ise şifasız hastalığa kapılmak olarak da yorumlanıyor.

Rüyada Alkol Şişesi Görmek

Rüyada alkol şişesi görmek rüyayı gören kişinin kısa süreli sıkıntı yaşayacağına bu sıkıntının krize dönüşmeden düzeleceğine işaret eder.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın