Rüyada Alyans Takmak

Rüyada alyans takmak medeni hale göre farklı olarak yorumlanıyor. Rüyada alyans takmak rüyayı gören kişi bekâr ise hayırlı bir evlilik ile yorumlanırken evli ise evlat sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Gümüş Alyans Takmak

Rüyada gümüş alyans takmak bekâr kimse için hayırlı ve güzel bir yuva kurmaya işaret eder. Evli bir erkek ise mutlu huzurlu bir aile hayatı olup iyi bir eş ve iyi bir baba veya iyi bir anne olacağına yorumlanıyor.

Rüyada Altın Alyans Takmak

Rüyada altın alyans takmak, evliliğin akabinde daha iyi bir iş ve daha kazançlı olan bir gelire sahip olacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra velilik hayatının da büyük bir saadet içinde geçeceğine ve işinde de başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada Alyansı Çıkarmak

Rüyada takmış olduğu alyansı çıkarmak yakında bir evlilik yapacağına fakat bu evlilikte çeşitli sebeplerden dolayı ayrılık yaşanacağına delalet eder. Evli olan kişinin rüyasında alyansını takıp çıkarması ise çocuk sahibi olma isteğinin boşa çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Alyansı Kaybetmek

Rüyada alyansını kaybettiğini görmek ya da alyansını düşürdüğünü görmek dul kalmaya diye delalet eder.

Rüyada Alyans Görmek

Rüyada alyans görmek evli olmayan için evlenmeye ve hayırlı bir yuva kurmaya delalettir. Rüyasında alyans gören kişi evli bir kadın ise yakında hamile kalarak bir evlat sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibi evli bir erkek ise işlerinin düzelmesine ve evlat sahibi olmasına işaret eder.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın