Rüyada Ağ Görmek

Rüyada balık ağı örmek, helal para kazanılacak bir işe, tedbirli olmaya, bazen de hile ve düzene yorumlanır. Ayrıca o gün havanın değişeceğine de işarettir. Ağ atmak, rüyada denize ağ at­mak, faydalı ve kazançlı bir iş yapmak için teşebbüse işarettir, ay­rıca bir güzele gönül verileceğine, fakat sonucunun ızdıraplı ola­cağına da işarettir. Ağı dolu çıkarmak, başladığı veya başlayacağı işten kazanç sağlayacağına, etrafında birçok kısmetlerin dolaştığı­na; görenin eline para ve mal geçeceğine. Ağ boş çıkarsa, yapıla­cak olan bir iş için girişilen teşebbüs ve alınacak tedbirlerin boşa çıkacağına; ağın yırtılması, yapılacak işte alınan tedbirlerin bozu­lacağına ve işin çığırından çıkacağına işarettir. Balık ağını asılı görmek, yeni kazanç yolu aramak için tedbir almaya işarettir.

Rüyada ağ görmek, rüyayı gören kimsenin, karışık işleri­nin düzeleceğine ve bol rızka kavuşacağına işaret eder.

Rüyasında denize balık ağı attığını görmek, rüyayı görenin aile geçiminde bolluk (bol rızık) ve berekete işaret olmakla attığı ağa birçok balığın girdiğini ve bol balık yakaladığını görmek, kazancının artacağına işarettir.

Bir dalyandan attığı ağların deniz yüzüne serildiğini ve balıkların ağ içinde oynadığını görmek, bu içinde bulun­duğu sene bol rızık ve bol kazanca işarettir.

Futbol sahası kale direklerine gerilmiş ağı görmek, yeni ve büyük bir iş için anlaşmaya ve büyük bir menfaat sağla­nacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyanızda ağ görmek, geçimini temin eden kişi için rızka, karmaşık olan işlerinizin düzeleceğine ve bolluğa kavuşacağına işârettir.

Rüyada ağ görmek, çalışmayan, tembel insanlar içinde hileli bir işe sürüklenmeye veya insanları zarara uğratmaya işâret eder.

İçi balık dolu bir ağı denizden çıkarmak ise etrafınızda bir sürü kısmetin olduğuna, elinize mal ve para geçeceğine yorumlanır.

Bazı sorun ve sahtekârlıkla karşı karşıya kalınacağına işaret eder. Balık ağı, geçimini balık ağıyla temin eden kişi için; rızka, diğerleri için hileli bir işe sürüklenmeye yahut hileli bir yöntemle insanları zarara uğratmaya delalet eder. Rüyada ağ görmek, karışık işlerin düzeleceğine ve rızkın bollaşacağına işarettir.

Bir yanıt yazın