Rüyada Acele Görmek

Yorgun ve üzücü bir dönemin ardından gelecek iyi günlere işaret eder. Rüyada acele görmek yani rüyadaki işleri acele ederek yapmak ya da telaş yapmak olarak da düşünülebilir, genel olarak rüya sahibinin yoğun iş temposuna ayak uydurabilmek için koşuşturma içinde kalmasına delalettir. Bu durum elbette rüya sahibinin sadece bedenini değil aynı zamanda beynini de yoracaktır. Karmaşanın getirdiği bir diğer sorun da yanlışlıkların, hataların yapılmasıdır. Ancak burada iyi bir nokta vardır. İnsanlar yanlışlarından tabiri caizse ders çıkartarak ilerlerler ve bu da daha hatasız, daha tecrübeli bir noktaya taşır kişiyi. Rüya sahibi de geçmişinden ders alarak ilerleyeceğinden karşılaştığı yeni imkanları maddi durumunu iyileştirmek için kullanacak ve bu konuda oldukça başarılı olacaktır.

Rüyada Acele Etmek

Genel olarak acele görmek ile aynı şekilde tabir edilen rüyada acele etmek, diğer tabirden farklı olarak duygusal anlar içerisinde verilen kararların pişmanlık yaratabileceğini ifade eder.

Rüyada Yola Çıkmak İçin Acele Etmek

Rüya sahibinin bunaldığı bir olay ya da mekanı değiştirmek istediğine alamet olan bir rüyadır. Rüya sahibinin bu değişimi doğru an ve doğru yöntemle gerçekleştirebilmek sabırlı olması gerekir.

Rüyada Yürürken Acele Etmek

Rüya sahibinin hayatının dönüm noktasında olduğunu işaret eder. Alacağı kararlar ve sergileyeceği tavırların önemli sonuçlara ulaşacağını tabir eder. Aynı zamanda rüyada yürürken acele etmek bu dönemin güzel sonlanacağını, rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşeceğini rivayet eder.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın