Rüyada Ağladığını Görmek

Farklı yorumlara sahip rüyalardandır. Rüyada ağladığını görmek bazı tabircilere göre sevinçle müjdelenirken bazı tabircilere göre de dertli bir dönemi işaret eder.

Rüya tabirlerindeki bu farklılıklar temelde, rüyanın bütününün ele alınması ya da rüyadaki tek bir unsurun incelenmesinden kaynaklanır. Daha doğru tabirlere ulaşmak isterseniz, hatırladığınız diğer ayrıntıların da ne anlama geldiğini inceleyerek kendiniz bir yorum getirmelisiniz. Çünkü rüyalar sadece görülenler değil aynı zamanda rüya sahibinin karakteri ve içinde bulunduğu durum da tabiri etkiler. Ayrıca bu tabirden örnekle, rüyada ağladığını görmek ile rüyada sessizce ağlamak ya da hüngür hüngür ağlamak arasında fark vardır. Bu gibi noktalara da dikkat edebilirsiniz.

Rüyada Eşin Ağlaması

Tersine yorulan rüyalardandır. Rüya sahibinin hanesinde huzurlu ve ferah günler yaşanacağına delalettir. Çocuksuz bir kimsenin bu rüyayı görmesi, çocuk sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Ölü Üstüne Ağlamak

Sıkıntılı bir dönemi işaret eder. Hastalığı ya da derdi işaret eder. Başka bir tabire göre ise yapılmak istenen iş kollarının mantıksız olduğuna delalettir.

Rüyada Hüngür Hüngür Ağlamak

Genel anlamda hayırla tabir edilmez. Rüyanızda hüngür hüngür ağladığınızı gördüyseniz eğer bu dönemde alacağınız kararlara, kimlerle neler paylaştığınıza, çevrenizdeki insanlara karşı tedbirli olmanız iyi olabilir. Çünkü bu rüya, rüya sahibinin başına sıkıntıların geleceğine ve bunların çok yorucu, düşündürücü problemler olacağına delalettir. Başka bir tabire göre ise tam tersi şeklinde yorumlanır. Çok mutlu olunacak olayların gelişeceği ve sevinçli bir döneme gireceğinizi rivayet eder. Sessiz sessiz ağlamak ise sıkıntılarından kurtulmaya işarettir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın