Skip to Content

En Güzel Kandil Mesajları

Tüm müslüman alemi için önemli günlerden olan Regaip Kandili, Perşembe gününü Cuma’ya bağlayan gece olacak. Recep ayının ilk Cuma günü olan bu kıymetli Regaip Kandili için sevdiklerimizle konuşmak, görüşmek ve sohbet etmek dua etmenin yanı sıra yapacağımız en güzel şeylerden bir tanesi. Özellikle kandillerde yapılan dualar büyük ölçüde kabul oluyor. Bu yüzden kendimize olduğu kadar sevdiklerimize de bol bol dua etmeliyiz. Onlara ettiğimiz duaları yansıtmanın bir diğer yöntemi de bu özel günde gönderilecek olan iyi dilek ve sevgi dolu kandil mesajları.

Mübarek Regaip Kandili’ne çok az bir vakit kaldı. Tüm müslüman alemi bu değerli günün sevincini birlikte yaşamaya hazırlanıyor. Eğer bu mübarek günde sevdiklerinizle bir arada değilseniz onların kandillerini kutlamak için onlara dualarınızı da göndereceğiniz mesajlar atabilirsiniz. Eğer sevdiğiniz ya da sizin için değerli olan kişilere yazacağınız mesajlardan emin değilseniz sizin için hazırladığımız Regaip Kandili mesajları sizin için yardımcı olacaktır. Bu mesajları sevdiklerinize Whatsapp ya da SMS olarak gönderebilirsiniz. Özellikle telefon ile iletişim kuramadığınız büyüklerinize bu güzel sözler ve iyi dileklerle dolu mesajları göndermeyi ihmal etmeyin. Eğer imkanınız varsa sevdiklerinize kendi sesinizden de kandil mesajlarınızı iletebilirsiniz.

En Güzel Regaip Kandili Mesajı Örnekleri

1. Geçmişimizin bugünümüzle, ışıkların gölgeyle, umutların gerçekle, tüm üzüntülerin neşeyler ve öfkelerin sevgiyle barıştığı nice kandiller dilerim.

2. Regaib Kandilimizin hayatlarımızda yeni ufuklar açılmasına vesile olması ümidiyle… Hayırlı kandiller dilerim.

3. Binlerce bitki var ama güller başka, milyonlarca insan var ama dostlar başka, milyarlarca gün var ama bugün bambaşka. Regaip Kandiliniz Kutlu Olsun.

4. Her bal gül ile taçlanır. Çünkü gül tüm sevgilerin tacıdır. İşte o gül, Muhammed (SAV)’ı anlatır. Onu anlayana güller koklatılır. Gül kokulu hayırlı kandiller!

5. Güneşin pembeleşmesiyle doğan, saflıkla süzülen ve herkese nasip olamayan mutluluk gibi en güzel duygu hep sizinle olsun. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

6. İslam’ın nurlu yüzü kalbinize dolsun, mekanlarımız cennet, Hz. Muhammed (SAV) komşumuz olsun. Günlerimiz mutluluk, gönüllerimiz saadet dolu olsun. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

7. Kardeşliğin daima sürdüğü, tüm insanların sevgilerde buluştuğu, dostlukların hiç bitmediği, bazen durgun, bazen yorgun ama hep mutlu ve hep sevgi dolu nice kandiller dilerim.

8. Avuçların gökyüzüne açıldığı, gözlerin yaşlarla dolduğu, ilahilerin kalpleri okşadığı, ufacık bir anın bütün bir asra bedel olduğu bu mübarek gecede güzel dualarda birleşmek dileğiyle, Regaip kandilinizi kutlarım.

9. Sema kapılarının ardında kadar açılıp rahmetinin sağanak gibi yağdığı bu mübarek gecede yere düşen her damlanın seni sırıksıklam etmesini diler, regaip kandilini en kalbi duygularımla kutlarım.

10. Sana karanfil sadakatini, sümbül bağlılığını, menekşe tevazusunu, lale gururunu ve leylek saadetini versem benim için de bu mübarek gecede bir dua eder misin? Regaip kandilin kutlu olsun.