Rüyada Köpük Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Köpük Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada köpük görmek rüya sahibinin iş ve eğitim alanında başarılı olacağına, takdir edileceğine, başarıları nedeniyle ödül ya da belge alacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin şansının ve kısmetinin hep açık olduğuna ve iyiliklerle karşılaşacağına da delalettir. Başka yorumlara göreyse rüyayı gören kişinin çevresindeki ne istediğini bilmeyen kişilere işaret eder.

Rüyada Köpük Banyosu Görmek

Rüya sahibinin istediği hedeflere, zenginliğe ve lüks hayata kavuşacağına işarettir. Rüya sahibinin kurduğu hayallerin gerçek olacağına ve mutlu, huzurlu, paralı bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Köpük Görmek

Rüya sahibinin kendisine fayda sağlamayacak işlere kalkıştığına, gerçek olması mümkün olmayan hayaller kurduğuna ve isteklerinin ulaşılmaz olduğuna işarettir. Rüya sahibi isteklerini dengelemez, makul hedefler belirlemez ise hayal kırıklıklarıyla dolu bir hayata sahip olacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sabun Köpüğü Görmek

Rüya sahibinin sinirlerine hakim olamayacağını, öfkesine yenik düşeceğini ve zor durumlarla yüzleşeceğini ifade eder. Rüyayı gören kişinin herhangi bir konuda haklı olduğu halde tüm bu sinirli ve saldırgan tavırlar nedeniyle haksız çıkacağına, çevresindeki değer verdiği kişilerin gözünden düşeceğine ve öfkesine odaklanılacağına, bu nedenle de asıl olayın unutulup gideceğine işarettir.

Rüyada Su Köpüğü Görmek

Rüya sahibinin aile hayatındaki güzelliklere, işlerinin iyiye gideceğine, maddi kazancın artacağına, hane içindeki rızkın çoğalacağına, bereketin bollaşacağına ve keyifli bir ağız tadına delalettir. Rüya sahibinin kazancının devamlı ve helal olması münasebetiyle aile içindeki afiyet ve huzura şeklinde yorumlanır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste